Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

koolekcjoner

pytanie o zenith

Rekomendowane odpowiedzi

Kopert i tarcz na pewno. Widziałem u niego NOSy, zdaje się. Na bieżąco nie śledzę, bo mnie interesują zegarki do 200 zeta w tej chwili, a nie od 2 tysiący. Zresztą Kolega pisze już i w tym wątku ;)

Widziałem,są ok:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu zdjęć na dużym monitorze skandynawskiego Zenona i przekartkowaniu informacji moim zdaniem wskazówki są O.K. , i faktycznie może to być Zenon z drugiej połowy lat 40, z cal 106 lub jego rodziny. Numer mechanizmu rozwiał by wątpliwości..

 

Nie mam żadnych uwag do widocznych na zdjęciu części zegarka, choć lepsze fotki z napisami by się przydały i koniecznie werk


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na Allegro. Zenithy w trochę gorszym stanie chodzą teraz niespodziewanie tanio. Znegocjuj z nim cenę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanajomy kolekcjonuje zegarki (takie stare) i zbliża się okazja aby go obdarować. Pomyślałem ze mówił o zegarkach zenith i atlantic. pomyślałem zeby zrobić mu dobry prezent i powiększyć jego kolekcję. ?

 

Czyli jak dobrze rozumiem "na prezent" musi byc stary, ładnie zachowany, koszerny, najlepiej rzadki i duży - czyli raczej gorszych stanów kolega nie szuka, ale cos fajnego co ma zdobić kolekcje i wzbudzić tzw WOW :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.