Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Guti89

Który Casio wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

 witam, no wiec tak jesli chodzi o ewidentne słabe pokrycie galwaniczne kopert ze stopów mosiądzu to tu zdecydowanie negatywnie przoduje timex, natomiast co do lorusa..hmm mam tez i jego od dwóch lat  z  klasycznymi wskazówkami i przez dwa lata nie ma sladu  złuszczania    czy wycierania sie w żadnym miejscu..ale lezy w szufladzie tylko czasami zakładam na ręke.. a na codzień w pracy plastikowy lorus,a potem już tylko casio sgw-300 lub wv59e..a metalowych lubie  mojego kwarcowego diverka orient blue...he..he pomogłem?

heh no nie bardzo bo tyle wiem ze Lorus metalowy się mnie łuszczy a żadnego modelu w mojej kwocie ciekawego nie znalażłem :P a ciekawe jak to jest z Casio bo dalej na pierwszym miejscu jest u mnie 1370L z czarną tarcża :) dziś obejrzałem dokładniej tego aw80 u kumpla i faktycznie z plastiku gdzie niegdzie już mu poschodziła srebrna warstwa a pod spodem jest plastki koloru brudno białego :P nie wiem jak go określić :P fakt faktem ze zdaleka tego nie widać tylko z bliska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może taki - http://allegro.pl/prezent-meski-zegarek-casio-mdv-106-1a-dla-nurka-i4253298170.html - cena wprawdzie trochę wyższa od tego co zakładałeś, ale wygląda na to, że koperta z ze stali.  I design ponadczasowy ;) .

Nie bo taki nie symetryczny :P Już postanowione Kupuję 1370L z Czarną tarczą :) mam nadszieję ze posłuży ze dwa lata chociaż i sie bardzo nie wytyra, bo w sumie nie mam za bardzo go nawet przy czym wytyrać ;P Tak ze zaryzykuję tą mosiężną kopertę najwyzej bde miał nauczkę zeby mosiężnych w przyszłośći nie kupować :) Tym Bardziej że cena na allegro jest dość atrakcyjna i tylko dwie takie oferty  z tą ceną są potem to już po 200 chodzą.

Jeszcze takie pytanie czy bardziej polecacie pasek czy bransoletę? w sumie z bransletą wygląda dość ładnie tylko ze mi to zawsze z taka wiochą się kojarzyło i jeszcze łancuch na szyje ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może taki - http://allegro.pl/prezent-meski-zegarek-casio-mdv-106-1a-dla-nurka-i4253298170.html - cena wprawdzie trochę wyższa od tego co zakładałeś, ale wygląda na to, że koperta z ze stali.  I design ponadczasowy ;) .

Ten by mi sie podobał jeszcze http://allegro.pl/zegarek-meski-gino-rossi-premium-stalowy-pudelko-i4236023714.html tylko ze ta firma podobno nie za dobra tak czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Bierz tego MTP-1370 i nie zawracaj gitary  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego MTP-1370 i nie zawracaj gitary  ;)

Dobra Sorry :P już zamówiony :) to już spadam. Pozdro i dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego MTP-1370 i nie zawracaj gitary  ;)

Witam, wczoraj przyszedł mi ten zegarek i ustawiłem go i data z wczorajszej na dzisiejszą sie nie zmieniła nie wiem co jest grane, i takie pytanie jeszcze jak zmiękczyć skórzany pasek bo mnie gniecie w ta kostkę na nadgarstku , niby jest luźno można go przesuwać a i tak mnie uwiera przy ruszaniu ręką.

Z góry dizęki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Jeśli chodzi o datę to może po prostu jest u Ciebie teraz na zegarku 22 a nie 10  ;)

Co do paska to chyba raczej wchodzi ewentualna wymiana ale ponoś to powinien się wyrobić, jak skórzane buty :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o datę to może po prostu jest u Ciebie teraz na zegarku 22 a nie 10  ;)

Co do paska to chyba raczej wchodzi ewentualna wymiana ale ponoś to powinien się wyrobić, jak skórzane buty :)  

no własnie nosze też mi na myśl przyszły buty :P a to jak mam to stwwierdzić czy 22 czy 10? :P

z Casio mi odpisali ze data dnia miesiąca zaczyna sie zmieniać od 22.45 do 00.00 czyli ze jakbym teraz miał ustawioną 22 a nie 10rano to by już zzaczeła się zmieniać czyli z racji tego ze sie nie zmienia śmie twierdzić że jest raczej dobrze ustawiony. Nie wiem czy dobrze rozkminiłem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Po prostu jak się ustawia zegarek, jedziesz wskazówkami aż zacznie się zmieniać data i wtedy wiesz jaka jest pora dnia na zegarku. Pamiętaj aby nie ustawiać samej daty w momencie gdy zegarek to robi (raczej dot, to mechaników ale lepiej dmuchać na zimne i wyrobić sobie takie odruchy)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak się ustawia zegarek, jedziesz wskazówkami aż zacznie się zmieniać data i wtedy wiesz jaka jest pora dnia na zegarku. Pamiętaj aby nie ustawiać samej daty w momencie gdy zegarek to robi (raczej dot, to mechaników ale lepiej dmuchać na zimne i wyrobić sobie takie odruchy)  :)

czyli co kręcić mam aż ustawi mi dzisiejszą date? tak wczoraj robiłem i nie działa to bo jak ustawi dzień tygodnia to pokazuję inną date wtedy :P a co myslisz o tym co ja napisałem? mysle ze skoro teraz data się nie zmienia to wygląda że jest ustawiony na "rano" a nie na nocne godziny. ale spróbuje pokręcic jeszcze raz może sie ustawi tak jak mówisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Kręcić aby wiedzieć jaka jest pora dnia!

A ustawić datę samemu na innym położeniu koronki (na pierwszym - góra/dół)

Jeśli jedziesz wskazówkami w kółko pełne 24 godz. i data się nie przestawia to znaczy że jest coś zdupczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręcić aby wiedzieć jaka jest pora dnia!

A ustawić datę samemu na innym położeniu koronki (na pierwszym - góra/dół)

nie rozumie :P no to przeciez mam ustawioną  aktualną godzinę :P i datę sam dziś zmieniłem koronką no bo sie ona nie zmieniła z wczorajszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

... czy jak przekręcasz wskazówkami pełne 24 godz. to zmienia się data?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to tylko zmienił się dzień tygodnia na niedziele i dale już się nie zmienia

ustawiłem na piątek przekręciłem o 24h i jest ustawiona sobota tylko ze data dnia miesiąca jest teraz 15 a nie 14sty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

... to niedobrze  :unsure: , na pewno przekręcasz pełne 24 godz.? zgodnie z wskazówkami zegara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawiłem teraz datę piątek 13stego i przekręciłem o 24h i jest teraz sobota 14tego czyli teraz powinno być git?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

coś kręcisz?  <_<

Pisałeś że wczoraj ustawiłeś datę a zegarek sam się dzisiaj nie przestawił (wystarczyło tylko pojechać 12 g. do przodu aby z wieczora przejść na ranek i tyle!) a masz już 15  :angry: .

Dzień tygodnia nie zmienia się w parze z dniem miesiąca (znaczy w tym samym momencie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

ustawiłem teraz datę piątek 13stego i przekręciłem o 24h i jest teraz sobota 14tego czyli teraz powinno być git?

No w końcu  :)

Myślałem że jaja sobie ze mnie robisz  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu  :)

Myślałem że jaja sobie ze mnie robisz  ;)

Coś pokręciłem :P teraz tylko godzinę co do sekundy ustawić i mam nadzieje z e już jutro sie data zmieni sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Jeśli masz na pewno ustawione teraz godz. 12 a nie 24 to rano powinno być OK  :)

Pamiętaj że na koniec miesiąca czeka Cię zmiana daty dnia miesiąca ( czerwiec ma 30 dni a zegarek leci 31)  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na pewno ustawione teraz godz. 12 a nie 24 to rano powinno być OK  :)

Pamiętaj że na koniec miesiąca czeka Cię zmiana daty dnia miesiąca ( czerwiec ma 30 dni a zegarek leci 31)  ;)

no wiem wiem a to tylko wtedy dzień miesiąca przekręcić o oczko dalej czy znowu te 24h do przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Tylko oczko, samą datę, nie ma potrzeby kręcić koronką całe 24 i dodatkowo zmieniłby się dzień tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.