Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vinzento

Ktos zna taki teledysk?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prosbe.

Nie potrafię odnaleźć tytulu piosenki. Nie znam slow ani wykonawcy. Pamiętam teledysk. Takie najnajbardziej charakterystyczne elementy to idacy przez jakies pola czlowiek caly oklejony fragmentami lustra, w meloniku chyba, oprócz tego jadąca ciężarówka z napisem nine z tylu, w środku której gra kapela i pod koniec teledysku ktoś wyrzuca lalki z tej ciezarowki. W refrenie występuje slowo "connected" jedyne jakie zapamietalem, ale nie pomaga mi to odnaleźć tytul...

Śpiewane po ingliszu.

 

Może ktoś skojarzył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może mniej więcej jakieś lata z jakich może pochodzić ten teledysk ? gdzie Ty widziałeś ten teledysk i kiedy? Jaki to rodzaj muzyki?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcade Fire i "Reflektor"

 

B I N G O !!!!11!!!!!11111oneoneoneone  :lol:  :D  B)  :ph34r:

Danke szun, spasiba !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmund nie przestajesz mnie zadziwiać! Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vinzento, cieszę się, że pomogłem :)

 

Krystianie, dzięki, ale tu zadecydowała nie wiedza, a szczęście i dobrze obrany tok poszukiwań - 5 minut googlowania i zagadka rozwiązana :)

 

vinzento zainspirował mnie do założenia tematu na temat podobnej zagadki - dręczącej mnie od 13 lat. Za chwilę to wyjaśnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam Niecierpliwie!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.