Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mjr.b

Damski Skagen - wymiana szkiełka

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas porządków zniszczyłem małżonki zegarek, mianowicie roztrzaskałem szkiełko w jednym z jej zegarków. Jest to zegarek kwarcowy Skagen model 380XSGSS. Szukam, co naturalne sposobu na szybką naprawę.

Może ktoś z Was mógłby polecić kogoś do takiej operacji ? Ewentualnie może ktoś z Was posiada namiary na serwis w PL ?

Czy dać sobie spokój z naprawą i kupić nową sztukę ?

Licząc na wsparcie, łączę pozdrowienia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Skagen jest dostępny w Swissie, więc powinni być w stanie wymienić szkło (stawiam na kilkadziesiąt złotych), przy czym spodziewaj się około 2 tygodni realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://skagendenmark.pl/naprawa-zegarkow-skagen

Chyba jedyne miejsce gdzie wstawią oryginalne szkło.

 

Niestety brak kontaktu, zarówno telefonicznego jak też via e-mail. Szkoda, ciekawe czy to kwestia przejściowa czy w Polsce nie bedą świadczyć usług.

 

A propos SWISS , nieformalnie współpracują z zegarmistrzami zewnętrznymi, natomiast z dostępnością części do Skagen'a rożnie z naciskiem na "kiepsko". Szukam dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a normalny zegarmistrz nie może wymienić szkła?

u mojego zegarmistrza koszt zwykłego szkła zazwyczaj zamyka się w kwocie 20zł z wymianą.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a normalny zegarmistrz nie może wymienić szkła?

u mojego zegarmistrza koszt zwykłego szkła zazwyczaj zamyka się w kwocie 20zł z wymianą.

Od 120 pln w zaleznosci od wersji  mozna zawsze taniej ale nie wspomniano że  Skagen ma wieczystą gwarancje na tarcze wskazówki i mechanizm .

Skagen Serwis Warszawa (dystrybutora polskiego) 225214205 podają liste zegarmistrzów z którymi wspólpracują na terenie PL.


zegarmistrz norbert żukowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogę pomóc w naprawie Skagena mam serwis, szkło oryginał na zamówienie ok 14 dni

Pozdrawiam Mariusz zegarmistrz z Kłodzka    www.mpaszkiewicz.pl  kom.513147042

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.