Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mjr.b

Użytkownik
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący
 1. Choinka jest tylko pogoda niezbyt świąteczna...
 2. Kolego Sebastianie, mam nadzieję, że mama już w tej firmie nie pracuje. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie to zakup porządnego Seiko, czy Tissota niż zegarek, który załączyłeś na zdjęciach. Jedyny, wszak niewielki procent nadziei, to rażąco słabe zdjęcia, w szczególności klamerki, dekielka oraz tarczy lub załączyłeś zdjęcia nie Waszego zegarka. Powodzenia
 3. Przed zakupem miałem obawy, której bardziej wynikały z informacji dostępnych m.in. na forum. Jednak stwierdzam, że najmniejszego dyskomfortu nie odczuwam, tym bardziej, iż zegarek noszę na prawym ręku.
 4. Dobrej myśli trzeba być, ja rowniez otrzymałem wiadomość w dniu dzisiejszym, jednakże dla mnie czas dostarczenia nie gra roli, wyjazd świąteczny już jutro, zasłużony odpoczynek, więc to jest najważniejsze. Bez stresu Panowie, każdy swój egzemplarz dostanie. Z pozdrowieniami !
 5. Szanowni posiadacze modelu SARB 033 czy którykolwiek z Was doświadczył mankamentów w postaci np. Źle spasowanej tarczy, włącznie z napisem SEIKO oraz indeksami, które również nie są idealnie nałożone ?
 6. Artykuły w wersji komercyjnej, widoczne, nie da się ukryć, osobiście zapoznałem się jednym z nich na ogólnopolskim portalu informacyjnym. Pomysł sam w sobie wart należytej uwagi, co więcej zasługujący na pozytywny odbiór, szczególnie Nas Polaków. Tym bardziej, że wielu "posiadaczy" pierwowzoru pod kilkoma modelami nadal żyje i swą historią podzieliło się z potomkami, co ważne są wsród Nas posiadacze kilku obecnie kolekcjonerskich modeli. Na tym niestety kończy się pozytywna otoczka, biznesowego projektu. Nie sposób zgodzić się, iż stosunkowo wysoka cena spowodowana jest staraniem o zachowanie najwyższych standardów proponowanego zegarka, co gorsza objawia się zwykła, chłodna kalkulacja cięcia kosztów, wyboru zamienników, których priorytetem staje się wyłącznie cena. Uważam, że projekt nawiązujący wyłącznie z nazwy do rodzimych, polskich korzeni pozbawiony jest "ducha", tej cząstki wyjątkowości, która powinna być wyeksponowana. Wszystkie możliwe części są wiadomego pochodzenia , choćby jakością przewyższały te dostępne w Polsce, nie mogą stanowić godnego zamiennika. Kolejno, należy rownież podkreślić, iż w Polsce pozostają osoby, którym rozwój sztuki zegarmistrzowskiej, w tym tradycji Polskich, nie jest obcy. Tu zasłużone ukłony w kierunku forumowego kolegi(ufam, iż wymieniać z imienia nie trzeba, oszczędzając komentarzy dotyczących rożnych form ukrytej reklamy), wszak jest to jedna z niewielu osób , która z pasja stara się "tworzyć" Polskie zegarki,a nie wyłącznie "zlecać" ich wykonanie "małym, sprytnym rączkom", niemalże w całości. Niestety, wizualnie,jak równiez cenowo rzeczony projekt do mnie nie trafia. Kwestie marketingowe, w tym ilosc dostępnych / zakupionych zegarków pozostawiam bez komentarza, czas pokaże.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.