Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Cllaymen

Co to może być za zegarek?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cllaymen

nie, :D to zupełnie nie to, może i są jakieś gwiazdki na tarczy ale nie spadające, nie ta firma , brak diamencików, i chyba białego złota. :D

 

ale dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na "E" to może jakiś Ebel? Robią biżuteryjne:

np. model Vanua:

post-330-0-19001700-1330642659.jpg

choć jeśli mają spadające "gwiazdki", to może A.Piguet?

apillumineshx3.jpg

 

albo jakiś Chopard z serii Happy Diamonds? --->> http://www.chopard.com/worldwide/fl/1w_hdiamondsfl.htm

 

Co do werku, to były już chyba nawet mniejsze, mieszczące się w pierścionku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cllaymen

dziei za odpowiedz, łande zegarki ma ta firma Ebel, ale to też nie to, :D , tamten zegarek nie był biżuteryjny :D i nazwa firmy wyglądała bardziej jak Eltinen, Etilen, Eleten.... już mase kombinacji próbowałem w googlu i nie trafiłem jeszcze. :D , Może znacie jakiś adres z obszernym spisem firm produkujących zegarki?

 

Logo umieszczone na odwrocie zegarka przypominało coś takiego jakby rozbłysk gwiazdy o czterech promieniach:

 

logovc5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na "E", to może: Schwarz-Etienne, Jacques Etoile, Louis Erard, Epos, Eberhard, ECW, bo chyba nie Miki Eleta albo Kees Engelbarts ani Eterna :D gdyż logo ma z baaardzo grubsza zbliżone do powyższego też np. MontBlanc... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cllaymen

ooooo, dzięki Otho, własnie chodziło o Jacques Etoile , od razu jak zobaczyłem to mi się przypomniało. Hmm, masz może jakieś info o tej firmie, czy dobra jest, znana w swoim środowisku z czegoś charakterystycznego, uznana ,itp? :D Bo ten zegarek który miałem w rękach wyglądał na bardzo pożądny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cllaymen

hmm , nie dziwię się, że nie mogłem znaleźć tego zegarka w obecnej i przeszłych kolekcjach zegarków Jacques Etoile, bo ten zegarek o którym informacji szukałem nie ma nic wspólnego z tą marką.

 

Ponieważ to zegarek ETOILE od Stefana Hafnera

 

W internecie nie mogę znaleźć dalej nic o tych zegarkach/zagarku.

 

Może Ktoś z Was się orientuje o jaką teraz markę chodzi i o jakie zegarki i mógły coś powiedzieć. Cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem za tępy, żeby coś z tego zrozumieć.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cllaymen

TIK TAK sorki wiem że może dziwnie to brzmi co napisałem :)

 

Ogólnie chodziło o to, że zegarek o który pytałem, mimo nazwy Etoile nie ma nic wspólnego z Jacques Etoile , marką którą ktoś w powyższej wypowiedzi wymienił. Wcześniej wiedziałęm tylko że nazwa zaczyna się na literkę E i to Jacques Etoile mnie naprowadziło. Lecz okazało się że to zupełnie inne zegarki.

Ten który miałem w rękach był stworzony i nawet noszony przez Stefana Hafnera - podobno znanego włoskiego "brylanciarza" sprzedającego swoje wyroby szczególnie na bliskim wschodzie, w Dubaiu głównie Sułtanom i Szejkom.

 

To wszystko co udało mi się dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.