Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się podoba ten MUD szczególnie z żółtym paskiem ale też poczekam na jakiegoś elektronika nowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz bawiłem się Mudmasterem, wizualnie fajny, dość dobrze wykonany, świetnie leży nawet na 17,5cm nadgarstku, ale pasek to chyba jakiś żart :/ sztywny jak kamień, jakby kawałek plastiku dosłownie.

Wszystko kwestia gustu, ale cena/jakość/funkcje o wiele lepiej się przekłada w Gulfmasterze niż w tym odgrzanym kotlecie ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

A czym gulf lepszy?

 

Wysłane z gnb_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosunek ceny do jakości i funkcji lepiej wypada. Casio po prostu drożeje :/


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Funkcji to ma więcej Mudmaster i to dużo więcej.

 

Wysłane z gnb_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Gulfmaster jakiś taki kaszalot z wyglądu :P wcale mi się nie podoba

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcji to ma więcej Mudmaster i to dużo więcej.

Mógłbyś przybliżyć temat? Bo zerknąłem w specyfikację na stronie casio (może coś pominęli) i mi wyszło, że to Gulfmaster ma dwie funkcje więcej (fazy księżyca i wykres pływów). Za to Mudmaster ma szafir.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Sorki pomyliłem modele. Sory za zamieszanie

Ale gulf niema chyba synchronizacji z atomkiem

 

Wysłane z gnb_logo.png

Edytowane przez davidofx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwn-1000 ma WC. ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, spodziewałem się większej obrony Mudmastera ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego nie bronię chociaż wizualnie bardziej podoba mi się Mudmaster. Może przez te inne uszy Gulfmaster trochę traci chociaż żółty GWN jes kozak :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Nie chwale swojego bo napisałem ze Chyba niema synchronizacji.

Ale faktem jest ze mudek trochę drogi i gulf niema chyba sobie równych pod względem funkcji do ceny.

 

Wysłane z gnb_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No różnica w cenie jest ale na początku gulfmaster też kosztował blisko 2 k.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, spodziewałem się większej obrony Mudmastera ;)

Pierwsza sprawa kto o zdrowych zmysłach zwraca uwagę na gadżetowate funkcje zegarka typu ( wysokościomierz, termometr etc), tak naprawdę z bajerów liczy się tylko szafir, atom, i panele słoneczne, reszta to raczej ciekawostka. Inna sprawa to wygląd i za to właśnie ludzie wybierają Mudmastera ( ofc to moje osobiste zdanie).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja dzisiaj widziałem muda na ręku turysty z rodzinką zajadajacego obiad "Pod siekierkami" w Szczawnicy. Może ktoś z Forum? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Ja zakupiłem swojego w Japonii za 487$ właśnie czekam na przesyłkę ale pewny sprzedawca więc nie mam obaw. Nawet z vatem wyjdzie taniej niż w PL :)

 

Powiedzcie, Wy nosicie to cacko na co dzień czy zakładacie tylko w niektórych okolicznościach ? Ja zamierzam nosić cały czas a jedynie do garniaka zakładać bardziej elegancki na pasku skórzanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego nosze tylko jak jest ciepło :) pod rękawem jest strasznie niewygodny ;) na codzień nosze eqw 500de :) ja za mojego dałem 2100 u tomo teraz ma drożej niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego nosze tylko jak jest ciepło :) pod rękawem jest strasznie niewygodny ;) na codzień nosze eqw 500de :) ja za mojego dałem 2100 u tomo teraz ma drożej niestety...

Właśnie to jest problem tej busoli :) Fajny ale na krótki rękaw bez bluzy i katany. 2100 to bdb cena i uważam, że taka adekwatna do tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście trochę żałuje że nie przyjrzałem się dokładnie GPW-1000V-1AER, bo pewnie teraz to jego bym wybrał.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.