Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Waldzior , to mnie jakoś uspokaja .

Co do ciężkich warunków terenowych : dla mnie to oznacza noc pod namiotem w górach w lesie , szybkie biegi i zrywy do rzeki, jeziora , oraz skoki z różnych obiektów i dosyć duże wstrząsy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw, swoim DB tak przyp... w futrynę że prawie ją wgiąłem a szkło całe :) 

Mam w tej chwili trzy zegarki z szafirem i raczej już tylko tego rozwiązania szukam  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior to jak masz 30% to MM wyszedłby 2374 zł. To już dobra cena jak na zegarek z gwarancją zibi.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jeśli się nad tym zastanowić to czy noc pod namiotem, biegi, skoki czy wstrząsy to bardziej ekstremalne warunki dla szkła od przydzwonienia nim bezpośrednio w coś metalowego w ciepłym domu?

To raczej warunki ekstremalne dla człowieka, bo G-Shock akurat jest do tego stworzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior to jak masz 30% to MM wyszedłby 2374 zł. To już dobra cena jak na zegarek z gwarancją zibi.

Zgadza się.

Może coś jeszcze spadnie z ceny przez pół roku choć MTG się trzyma skubany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj to nowy model i w TT ta cena będzie długo czyli 3390 zł. Ja pisałem ostatnio z ciekawości ile by mi zeszli rabatów nie mambto dostałem odpowiedź 2881 zł. A MTG to fajny zegar i trzyma cenę.

Mi się jeszcze podoba ten GPW

GwiZYP8.jpg

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak piszecie o ekstremalnych warunkach użytkowania mudmastera i musze wam powiedzieć że mój model jest szczesciarzem że trafił na mnie ;) mój po paru latach będzie pewnie tak wyglądał jak teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujemy . Dużego wskazówkowca z podstawowymi funkcjami jak solar i WC.

Czy wypakowanego po brzegi funkcjami sikora analogowo cyfrowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze serio podoba mi sie ten GPW, chyba napiszę do Tomo za ile by go sprowadził :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zależy jak dokładne są te wypasione funkcje. Czy ich wskazania są dokładne czy tylko ot takie że coś tam wskazują w skali "około"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ten GPW to świetny zegar ale jego doskonałym uzupełnieniem jest właśnie Mudmaster-jeżeli uda mi się go kupić to moja choroba G zatrzyma się na jakiś czas, mam nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj to nowy model i w TT ta cena będzie długo czyli 3390 zł. Ja pisałem ostatnio z ciekawości ile by mi zeszli rabatów nie mambto dostałem odpowiedź 2881 zł. A MTG to fajny zegar i trzyma cenę.

Mi się jeszcze podoba ten GPW GwiZYP8.jpg

Tylko że on nie ma nic dodatkowego oprocz godziny. Wyglada fajnie, ale nie praktyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić GPW ale porównujac go do MM to nawet moja żona, która nie zna się na zegarkach doradziła mi kupno MM, dlaczego? Odpowiedz jest jedna, bo MM lepiej wyglada i ma jeszcze inne przydatne funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma przydatne funkcje, zakładając że korzystamy z tych wszystkich wynalazków. Mianem Gulfmastera i na początku bajer ale po krótkim czasie podstawowe funkcje tylko wykorzystywalem. czy lepiej wygląda? Rzecz gustu oczywiście, o tym się nie dyskutuje . Na ręce prezentuje się wyśmienicie. Moim zdaniem warty kupna bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z barometru, termometru i kompasu, ale wysokościomierz (a raczej funkcja liczenia ASC i DSC) się przydał. 

 

PIO5304JP_snrnpxn.jpg

 

PIO5306JP_snrnpxe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem lepiej mieć jak nie mieć te funkcje,co to szkodzi jeść nie wołają a jak przyjdzie mi ochota czy sytuacja to pyk i mam ;) od przybytku głowa nie boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z barometru, termometru i kompasu, ale wysokościomierz (a raczej funkcja liczenia ASC i DSC) się przydał.

 

PIO5304JP_snrnpxn.jpg

 

PIO5306JP_snrnpxe.jpg

Gdzie jesteś Piowa? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy cytowaniu postów nie wstawiajcie zdjęć już wcześniej umieszczonych, bo robi się bur..l ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.