Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Te brakujące indeksy, to mały pikuś...

Co mają powiedzieć użytkownicy frogów? Koperta ,,kopnieta" od wyjścia z fabryki i jak to nosić na ręku za tyle piniondza?

Albo nowy roman: do założenia albo na udo, albo na szyję. To są dopiero problemy! :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego wlasnie wersji - 1a3 jest najwiecej

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Jezeli wszystkie sa Twoje - to za kolekcje szacuneczek

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Jezeli wszystkie 3 sa Twoje - to za kolekcje szacuneczek

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko 1A3, a zdjęcie z Watusekforums. Wrzuciłem bo już nie raz były pytania, więc może komuś pomoże w podjęciu decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znowu po mnie pojedziecie - ale co tam. Po kilkunastu dniach zabawy hipopotamem MM stwierdzam, ze obsluga szczegolowych ustawien koronka... to nie jest to co tygryski lubia najbardziej Zdecydowanie wolalbym w tym miejscu przycisk i chyba wszystko byloby latwiejsze - moze to przyzwyczajenie z modeli PRW - tak wiem wskazowki to i koronka... ale jest kilka modeli ze wskazowkami, ktore jej nie maja i tam jest jakos latwiej. Ten przycisk powinien reagowac w ten sposob, ze jego dluzsze przytrzymanie pozwoliloby na wejscie w szczegoly danej funkcji a jej ustawienia powonny sie odbywac pozostalymi przyciskami Czasem cos bym w nim poprzestawial (alarm, timer, vzas na swiecie...) ale mysl o zabawie koronka bardzo szybko mnie do tego zniecheca. Ale pomarudzilem Jednak mimo to hipopotam jest spoko

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

No i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze zielony rzadzi c7324c388a6775f538cf768ff3e31bd6.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem, mam podobne odczucia. Koronka jest niepraktyczna aż odechciewa się korzystania np z timera.

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwania spelnia w 110%... tylko, niektore aspekty jego uzytkowania budza mieszane uczucia - jak tylko go zobaczylem, to wlasnie obsluga koronka byla najfajniejszym bajerem ale zycie zweryfikowalo temat...

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie koronka jest jak najbardziej na "miejscu" dla analogowego (po części) zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiniusz

 

Tu się zgodzę.

 

A teraz czujcie... Byłem wczoraj w galerii. Przechodzę i patrzę, że jest PRW 7000, na którego się nakręciłem strasznie ostatnimi czasy. Zdjęcia, filmy, opinie... wszystko zobaczone. Proszę Panią o pokazanie, zakładam na rękę i... Plastik. Tzn. Ładny, podoba mi się dalej, ale do GWG się po prostu umywa. Zostaję i chyba do końca życia ;-)

 

Chyba, że odłożę i kupię jako drugi, bo ma kilka funkcji, których nie ma GWG. Aż wstyd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w kolekcji Prw-1500 i Prw-2500 (najwoeksza wada to ten aluminiowy pierscien kompasu - amelininowy jest, tego nie pomalujesz). W pierwszym odruchu serca tez napalilem sie na Prw-7000. Jednak w trakcie wizyty w sklepie - jak zalozylem go na reke a najmniejszej nie mam, to stwierdzilem, ze jest jakis taki malutki, plastikowy (jakies alabe tworzywo) i zabawkowy... Moje wczesniejsze modele sa - mam wrazenie - troszke wieksze. Gdy wychodzilem, mocno rozczarowany ze sklepu na wystawcw mignal MM... i od tej chwili jest ze mna No moze musial troche poczekac az kaske dozbieram - krajowa dystrybucja ale dobra cena i promocja: wersja 1a3 - zielony, 2800zl, 6 lat gwarancji i zestaw gaci w promocji - czarne, zolte i czerwone... (czarne dostalem od razu, na zolte i czerwone czekam... slabo dostepne, szczegolnie czerwone). Bedzie co robic jak przyjda, ale na ta chwile i tak lata w oryginale. Jednak kilku funkcji i ikonek na wyswietlaczu z Prw mi brakuje. Szczyt marzen - wszystkie funkcje z PRW i obecny MM - zmiksowane i wsadzone w obudowe MM tylko z nieco wiekszym wyswietlaczem - taki hipopotam to byloby cos Nie zmienia to jednak faktu, ze od kiedy mam MM na lapie - to reszta kolekcji lezy i sie kurzy. Pozdro.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Po glowie chodzil mi tez Prw-6000 ale on na zywo taki jakis dzieciecy jest - mimo, ze na zdjeciach wyglada na kawal zegara... Ale co przy MM nie wyglada jak zabawka dla dziecka

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę, to po GWG, każdy zegarek Casio będzie za mały... Szkoda, bo tyle można by było jeszcze ponosić :-(

 

Świat się skończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze nowego Romana... tez sie zastanawialem. Jest juz chyba dostepny oficjalnie w naszym kraju? Jednak tam od natloku funkcji boli glowa a moja mala raczka - nadgarstek obecnie: 21,5 - 22cm wyglada po jego zalozeniu (mierzylem u kolegi - w ciemno z USA sciagnal a jest duzo mniejszy od mojej skromnej osoby) jak raczka mojego syna po zalozeniu MM... Osobiscie nie polecam i chyba powoli wskazowki bardziej zaczynaja do mnie przemawiac niz cyferki, w koncu 42 latka na karku pora dorosnac

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM Hipopotam na porannym treningu d353923424261504c7ad5573955f1571.jpg032b58e8a3a5b89539409ac9553f41d6.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20kg na bicka??? Szacun ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z MM na lapie - wszystko jest lzejsze i idzie latwiej

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mala trening biegowy - kudlata ma jednak po zimie lepsza kondycje 8ee3f51e30db911b590abc104fb28c0f.jpg280a3bb3926fdc7ebd2ec274627f4a6d.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zrobilem maly test - slonca nie ma luma jest fb9101418ca8e9bf11608429810a306a.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny slad na lapie tylko markerem Casio machnac i nikt sie nie polapie...

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj byla weryfikacja sily w lapie... powrot na silke (cwicze od 2 miesiecy chyba) po 8 miesiacach. Zerwane kolanko bylo - calkowicie i Pan doktor zabronil cokolwiek robic... Na lapke poszlo po 28kg - na strone w ostatniej serii, 8 powtorzen (no dobra 6 - dwa ostatnie wioslowalem ale mysle, ze to i tak niezle). Oczywiscie Mundek trenowal razem ze mna... Mysle, ze gdybym zdjal go z lapy to jeszcze z pol kilo bym dorzucil .

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

I widze, ze zielony w zoltych gaciach. Fajny. Ja czekam na czerwone...

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.