Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

YJqWTyl.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, alpaczino napisał(-a):

emoji848.png Zawsze go miałeś, czy powrót? emoji1320.png

Pozdrawiam

W 2016 roku jako jeden z pierwszych na forum miałem. 

YJqWTyl.jpg

 

Zdjęcie moje tylko potrzebna była kasa i sprzedałem  a ten jest ze mną od maja tamtego roku :) 

EPux3wZ.jpg

Rzadko do pracy chodzę na sportowo ale dzisiaj akurat wskoczył :) 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam i ja
Mega zadowolony 9feca6aa69f60a35beeacb01e01f81b8.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GA 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Mam i ja
Mega zadowolony 9feca6aa69f60a35beeacb01e01f81b8.jpg&key=4d3a9a14ee729cdec1460cbdd6f3ba7479743d8534967fb7bcd57acee5a46bb8


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratuluję
Niech się dobrze nosi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2022 o 15:58, alpaczino napisał(-a):

Gratuluję emoji1320.png
Niech się dobrze nosi. emoji1303.png

Pozdrawiam

 

Dziękuje 😀 jest super 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Panowie jaki pasek czarny polecacie do modelu gwg-1000-1A3ER.
Ja miałem kiedyś założony ten od GWG-1000GB-1A, oczywiście z przełożonymi szlufką i sprzączką na srebrne. Ale możesz też zamówić pasek od GWG-1000-1A1, ale on ma bardziej blady odcień napisów. Mi bardziej podszedł jednak ten od GWG-1000GB-1A.

Poniżej przykładowe fotki po przekładce, a u mnie na kanale znajdziesz filmik z samej przekładki z października 2017r., jakbyś miał ochotę.8ef9d089b6bec21f90bd20797a7219fe.jpg8ebe338bc9d33696001b0e55cb95914b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomaszu dziękuje za odpowiedz, a pasek od modeli 1000-1A, ma chyba wyraźniejsze napisy i chyba pod żółty kolor podchodzą, czy czerń każdego modelu jest taka sama? W zibi maja pasek 1A1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek od 1A ma mocno żółte napisy i średnio one będą grały z 1A3, ale to oczywiście kwestia gustu. Odnośnie tożsamości kolorystycznej różnych wersji czarnego paska się nie wypowiem, ponieważ nie widziałem wszystkich obok siebie na raz. Jedno wiem na pewno, że pasek od GWG-1000GB-1A pasował idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, krzysiek05 napisał(-a):

🙂

F4074A27-8C82-4ED9-8975-406025C170B7.jpeg

Cześć, przymierzam się do zakupu GWG-1000 bo mi się strasznie podoba, mierzyłem i pasuje mi idealnie tak jak Rangeman którego też mam :) Kupilem ostatnio GG-B100 ale to nie to samo i oddałem. Posiadam w swojej skromnej kolekcji dopiero 3 g-shocki, ale mam pytanie: gdzie mogę kupić taki „uchwyt” na zegarki bo potrzebuje czegoś takiego? :)

Edytowane przez roro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, roro napisał(-a):

Cześć, przymierzam się do zakupu GWG-1000 bo mi się strasznie podoba, mierzyłem i pasuje mi idealnie tak jak Rangeman którego też mam :) Kupilem ostatnio GG-B100 ale to nie to samo i oddałem. Posiadam w swojej skromnej kolekcji dopiero 3 g-shocki, ale mam pytanie: gdzie mogę kupić taki „uchwyt” na zegarki bo potrzebuje czegoś takiego? :)

Stojak kupiony około 1,5 roku temu na grupie G-Shock Fan Club Poland na facebooku, niestety nie pamietam od kogo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, roro napisał(-a):

ale mam pytanie: gdzie mogę kupić taki „uchwyt” na zegarki bo potrzebuje czegoś takiego?

Na allegro są (a przynajmniej jeszcze z miesiąc temu były) takie uchwyty w wycinanym logiem różnych producentów. M. in. są takie z G-SHOCK.

 

https://allegro.pl/oferta/stojak-na-zegarek-g-shock-12752147366

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za info koledzy, chyba na allegro słabo szukałem. Myślałem też, że ktoś z forum to robi na zamówienie. 

Edytowane przez roro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kubaarek napisał(-a):

ja też dziękuję ,już zamówiłem na dwa zegarki :)

Tylko jak chcesz na tym "wieszać" swojego MT-G to raczej nie polecam 😉 Te stojaki nie są aż tak stabilne, a MTG to kawał zegara (ciężar i do tego rozłożony nierównomiernie). Bardziej stabilne będzie coś takiego: https://allegro.pl/oferta/ekspozytor-stojak-na-zegarek-plexi-zegarki-sklep-9476064989

Ja do MTG mam taki jeszcze bardziej masywny, z dużą stopą, i nawet przykrywką (żeby zegarek się nie kurzył) stojak od CASIO, ale takich na allegro nie widzę (ja kupowałem go z 10 lat temu).

 

Chociaż z drugiej strony jak powiesi się na tym zegarek i nie ma obawy ze ktoś przypadkiem trąci go ręką itp, to też będzie ok :-)

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak się by kupiło wycinane CNC z blachy o takiej strukturze jak robi się elementy do samochodów terenowych lub wyprawowych. Oczywiście cena zapewne nie 24zł :) Do G-shock dobrze by to wyglądało. Myślę, że to dobry temat na dodatkowy biznes jak ktoś ma maszynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.