Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

alpaczino

Użytkownik
 • Content Count

  546
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,779 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1,597 profile views
 1. [emoji1305] Ta wersja jest najładniejsza IMHO. Gratuluję. [emoji1303][emoji1320] Pozdrawiam
 2. 👌 Uwielbiam detale. Zdjęcie petarda. 💪
 3. Ponadprzeciętnie wygodny kajdan IMHO. [emoji848] Pozdrawiam
 4. Oczywiście: https://pl.aliexpress.com Mnie tylko w tym sklepie udało się znaleźć zapięcia szerokości 20 mm (niestety jedynie srebrne).
 5. Pasek jest oryginalny. Zapięcia natomiast, to "indywidualny import z Dalekiego Wschodu" . Po kontrolnym, pierwszym zakupie i sprawdzeniu, za drugim razem nabyłem "hurtowo", tj. z 10 szt. Nie mam z nimi żadnych problemów - siłę zatrzasku można w niewielkim zakresie wyregulować delikatnym wygięciem jednej z części (tej najcieńszej). Podsumowując IMHO - bardzo dobry stosunek jakości do ceny - tak, jak pisałem wcześniej, bardzo je lubię i uważam, że to jedne z najwygodniejszych i uniwersalnych zapięć, jakie posiadam.
 6. [emoji848] Tu bardziej o utrzymanie 100% standardu kompatybilności paska względem zegarka chodziło. [emoji1305] [emoji6][emoji4] ... i jeszcze zapięcie typu IWC. [emoji1305] (IMHO - najwygodniejsze.) Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.