Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maro66

Nietypowe uszkodzenie Monstera

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak dawno biadoliłem nad moim Seiko BM, który spadł mi na ziemię. Zegarek poza obiciem koperty przy lewym górnym uchu przestał chodzić w pozycji innej niż tarczą do góry. W końcu zaniosłem go do Zegarmistrza, który nie mógł uwierzyć w uszkodzenie mechanizmu. Okazało się, że włos został powyginany :shock: Podobno wyglądało to tak jakby ktoś grzebał w środku, a przecież nic takiego nie miało miejsca. Ciekawe siły musiały zadziałać na mechanizm przy upadku... Nieważne! Grunt, że zegarek jest naprawiony i już siedzi na nadgarstku. Mam go poobserwować ze dwa dni i jakby co, oddać do regulacji :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nocują w jakimś obskurnym hotelu leżalem sobie wieczorkiem w wannie i stwierdziłem, że zegarek mi jednak przeszkadza, nie myśląc wiele chciałem dorzucić go na leżącą z drugiej strony makatkę. Nie trafiłem, zegareczek wyrżnął w betonową podłogę szybką - myślałem, że już po nim ale poza paroma ryskami nic się nie stało

To kwarc 8) Sector NO LIMITS :D

Nawet nie sprawdzam do czego zdolny jest obecny Cascadeur :D też kwarc 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szkiełku nawet najmniejszego znaku nie ma :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Sector to zegarek z 1997r a wtedy niestety szafirowe szkiełka były rzadkością. Gdyby miał szafirowe to dziś wyglądałby jak nowy (chociaż to spolerowałem i jest ok :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.