Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Darecki

Użytkownik
 • Content Count

  827
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  podróże, wyprawy 4x4, góry, las i zegarki :)

Recent Profile Visitors

359 profile views
 1. Cześć Mam problem z Garminem Instinctem Solar Tactical. Co jakiś czas gubi język polski i trzeba go aktualizować po kablu programem Garmin Express. Miał może ktoś taki przypadek?
 2. Witam Sprowadza któryś z kolegów paski Blue Shark z USA? Pytam bo kiedyś ktoś tu je oferował.
 3. Darecki

  Buty

  W lecie kupiłem Lowy Explorery GTX, zrobiłem w nich ze 4 duze wyrypy po 20pare kilometrów w warunkach górskich (Tatry, Gorce na dziko). To chyba najwygodniejsze buty jakie miałem, nawet nowe z pudełka były wygodne po całym dniu wTatrach. Jedyna wada jaką mają to przelotka w języku na sznurówki - jest w złym mejscu w stosunku do przelotek samego buta, ich wiązanie to jakiś żart Zobaczymy jak będzie z trwałością.
 4. Wszystkie zegarki mają u mnie dożywocie
 5. Awaryjność Landków jest przesadzona Ten jest u mnie 12-ty rok i nigdy nie zawiódł, a swoje przejechał.
 6. Ehhhhh ten Kruk, ja ich sobie odpuściem po próbie zakupu Breitlinga. Dramat niemożności.
 7. Mechanizmy Omegi bazowały raczej na 2892-A2 Na 2824-2 bazowało dużo mechanizmów innych znanych firm np Breitling werk B17 czy Tag Heuer calibre 5.
 8. 2500 w ostatniej wersji (konstrukcja wychwytu taka jak w serii 8500) to koń roboczy, mechanizm zrobiony na bardzo dobrej, wręcz legendarnej bazie i co ważne sprawdzony. Do tego bardzo dokładny. 8500 jest ponoć lepszy (dlatego że to inhouse), ale to czas pokaże Silniki 1.0 ocoboost też miały rewelacyjne
 9. Darecki

  Hi-Fi stereo

  Koledzy znacie może takie klumny jak Canton GLE 90? Coś na ich temat w parze z Denonem DRA 800H? Amplituner oczywiscie stereo nie jakies tam kino domowe.
 10. Pytanko mam :) Jakiś lepszy pasek do Garmina Instincta solara ktoś przerabiał? Najlepiej taki quickfit :)
 11. Wrzucam zdjęcia z wojskowego katalogu z 2007 roku. A ja myślałem, że było drogo
 12. Dawno nie odwiedzałem wątku. Jestem za :) tylko termin trzeba by ustalić.
 13. W maju dołączyłem do grona posiadaczy Garmina Instincta Solara Tactical. Po kilku miesiącach pokuszę się o małą reckę Wcześniej posiadałem Polara M430 i po kilku latach nadszedł czas na zmiany... Widzę jednak że zmiany nastąpiły także w samej technologii i co gorsza nie na lepsze. Najlepiej zobrazuje to na podstawie różnic: Czas pracy na jednym ładowaniu - Garmin Solar jest wreszcie zegarkiem, który pozwala na dużą autonomię i brak noszenia w góry powerbanku Jest to niezmiernie wygodne, ale wynika nie tyle z postępu technologicznego co z kompromisów. W Garminie zastosowano odbiornik GPS o małym poborze energii, ale niestety o bardzo małej dokładności. Dokładność i stabilność wskazań jest daleko w tyle za Polarem. Ogólna użytecznosć Garmina jest na wysokim poziomie, ma bardzo dobry wyświetlacz choć myślałem że będzie lepszy. Podoba mi się bogactwo/mnogość informacji i konfigurowalność wyświetlacza. Minusem jest jednak siermiężność wykonania i tandetny pasek. Stylistyka i ergonomia tacticala jest idealnie wpasowana w mój żołnierski gust Garmin jako zegarek codzienny w miejsce G-Shocka robi robotę Garmin jako zegarek dla podróżnika ma niesamowicie wygodny sposób ustawiania czasu poprzez GPS Jednocześnie obsługa Garmina i śledzenie aktywności sportowych jest dużo gorsza od tego co oferuje Polar (aplikacja na Androida) Wreszcie Garmin posiada w pełni użyteczny budzik Uwagi te są wynikiem ponad 3 miesięcznego użytkowania i ostatniego wypadu w Tatry gdzie porównywałem go ze wskazaniami Polara M430 i ręcznego urządzenia Garmin (Etrex). Podsumowując jest to fajny gadżet z kilkoma wadami samego niezbyt dokładnego i stabilnego odbiornika GPS. Epoka G-Shocków w formie obecnych modeli nie sprawdza się i mimo tych uwag Garmin nie jest złym wyborem. W profesjonalnym użytkowaniu jednak warto mieć pod ręką ręczniaka Garmina typu GPSMAP 66
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.