Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Darecki

Użytkownik
 • Content Count

  836
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  podróże, wyprawy 4x4, góry, las i zegarki :)

Recent Profile Visitors

432 profile views
 1. Kiedyś myślałem o Tagu ale porównując do Braitka i Omegi poległ. W tym zestawieniu było wręcz tragicznie. Macałem również Davosy i jeśli myślał bym o czymś budżetowym to jednak Davośka. Poza tym słyszałem o problemach, a właściwie o braku serwisu do Taga.
 2. Omega jest super wygodna, a sama koperta jest pięknie wyprofilowana. Też miałem dylemat Omega czy Braitek. Długo mierzyłem i wygrała Omega Zresztą do dziś, a to już 4 lata nie żałuję wyboru. Poza tym nie przemawiał do mnie sposób zakupu Braitka (tylko zegarki z wystawy sklepowej, wymacane i z wielokrotnie odkręcaną koronką co nie robi za dobrze gwintowi) i jego serwis w Polsce (nie do końca rozumiałem gdzie i jak je serwisują). W przypadku Omegi kulturka - zegarek w foliach i w pudełku transportowym prosto z fabryki i serwis SG w Polsce (opinie o nim są z d...)
 3. Nie rozumiem dlaczego czujesz się aż tak niedowartościowany brakiem atencji wpisu nie olałem i dziękuję za radę - pewnie skorzystam z jego usług.
 4. Zegarek w ciągłej eksploatacji od połowy lat 70-tych. Nawet robota koło domu mu nie straszna Ale wracając do tematu - kogo w Krakowie byście polecili?
 5. Zegarek ustawiałem wczoraj i trzyma dokładność perfekcyjnie, ale i tak pasowałoby zrobić mu odświeżenie. Poza mechaniką pasowałoby wyczyścić cyferblat, wymienić szkiełko i może spolerować kopertę.
 6. Witam. Gdzie/kto w Krakowie podjął by się renowacji zegarka IWC. Zegarek jest na chodzie, wystarczy ogólny serwis mechanizmu (czyszczenie, przesmarowanie i regulacja) jedynie do wymiany jest szkiełko plus odświeżenie cyferblatu.
 7. Teraz to już po ten traktor będę wracał w piz...
 8. Witam Obiecałem bratankowi zegarek na 18-tkę :) i teraz szukając stwierdzam, że straszna bieda jest w sklepach. Troche zegarków mierzyliśmy i wnioski są takie: - typ sportowy w kierunku divera, o Citku Promasterze wyraził się ze za dużo dzieje się na tarczy, za to mój Seamaster 300 (bez fal) bardzo się mu podoba :) - rozmiar góra 42 mm, ale im mniej tym lepiej - werk kwarcowy... do mechanika musi dorosnąć, nie chcę go już teraz zniechęcać do zegarków :) - cena oscylująca wokół 3000 zł Preferuje salony z uwagi na potencjalne sprawy gwarancyjne i możliwość przymiarki. Mierzyliśmy już sporo zegarków i jak na razie jednym z głównych typów (tylko ciut spory) jest Certina ds Action https://dolinski.pl/certina-ds-action-gent-c032.451.11.057.00 Ogólnie lipa z wyborem straszna, co byście polecili pewnego i dobrego nawet z opcją kupna tylko przez internet?
 9. A nie po to się kupuje takie zegarki żeby je nosić właśnie przez wiele dekad? Zdjęcie chyba świadczy, że Kwaśniewski kupił kiedyś ten zegarek jak najbardziej świadomie.
 10. Możecie polecic oponki do MTB - takie dobre na czarne, ale i w teren. Do teraz mam Schwalbe Rocket Rick, dobra opona w teren, ale na czarnym pare ostrzejszych hamowań i kostka pozrywana... opony wytrzymały jeden lekki sezon Poprzednio miałem chyba Vittoria Saguaro i była to dobra guma - miała tzw ślad prowadzący po środku bieżnika i robiła na asfalcie, a do tego dość agresywny bieznik w teren. Z tego co tak patrze teraz to wpadła mi w oko Schwalbe Marathon Plus MTB... Generalnie tak jak pisałem na początku, opona ma się nadawać w np. Gorce ale też ma się ładnie toczyć po czarnym w Krakowie
 11. Dunaj na topie w tym roku My w drodze w masyw Olimpu i plażingu w Grecji chcemy zrobić przełom Dunaju. A po drodze pewnie jeszcze góry na pograniczy Macedoni i Grecji.
 12. Jaki masz tam motor w tym P 38 - koszerny V8 czy zdroworozsądkowy wynalazek ze stajni BMW?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.