Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Liczymy Króle GX-56 GXW-56

Rekomendowane odpowiedzi

Od sprzedawcy w time trend oraz upewniłem się w Zibi czy będzie wznowiona sprzedaż dostałem odpowiedz koniec lutego początek marca ma być dostępny 1 model na naszym rynku nie wiadomo jeszcze który

Już jest dostępny model

GX56-BB sugerowana cena 599 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie bedziecie pozbywac swoich GX/GXW - dajcie znac na priv.

 

 

Poszło PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzwonili do mnie z TT pod koniec tygodnia ma być GX56-bb w salonie, jest bardzo mało sztuk na Polskę

ceny nie podawali ale jeżeli ma to być 600zł wolę dołożyć do gxw na ebay można mieć za niecałe 700zł jak vatu nie dolicza

Edytowane przez kaizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Gx na eglobal kosztuje 409 zł i to bez łaski. 599 zł to jest 50% więcej.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzysiek, a ile czasu średnio na dostawę z tego globala? bo właśnie się też zastanawiam, ale chyba wezmę ze sprawdzonego miejsca z gwarancją zibi.... kupowałem już na bigben.pl i wszystko super. Z rabacikiem u nich wychodzi 500 zł a tak to nie wiem czy z tego globala do mnie coś dojedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz coś kupuję z eglobala, na razie wszystko ok, kupiłem i zapłaciłem przez paypal w dniu 07.03 o godz. 16:00 naszego czasu u nich chyba była godz. 23. Wczoraj zegarek został wysłany, o każdym zdarzeniu jestem informowany. Czekam na przesyłkę. Cena zegarka z wysyłką 409 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a jak u nich z gwarancją albo ewentualną reklamacją?

 

edit. doczytałem niby 2 lata, ale czytając warunki to ta gwarancja prawie niczego nie uwzględnia.. 

Edytowane przez Johnnny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego masz wybór, taniej i bez gwarancji lub drożej z gwarancją i "super" obsługą w Zibi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no jeszcze (chyba na szczęście) nie miałem okazji korzystać z serwisu zibi, dość krótko mam mojego G, ale już mnie kusi na kolejnego.. 

jednak chyba wole dopłacić tą stówkę i mieć od zibi, przedłużę gwar za te dwie dyszki do 6 lat i w razie czego później będzie łatwiej odsprzedać  ;)  

Edytowane przez Johnnny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te zegarki podobno się nie psują a gdzie kupisz to już Twoja decyzja w sumie różnica w cenie nie duża. Gdybym wiedział, że się pojawi w TT to pewnie bym kupił u nich oczywiście po negocjacji ceny.

Edytowane przez krzysiek05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego sprzedałem a na bazarku nikt nie chciał. Ze 3 razy miałem na nadgarstku ze eglobala właśnie. Trzeba liczyć do 2 tygodni od zamówienia do dostawy. 

 

Johnny nikt nie każe kupować za granicą. 100 zł więcej to 20% więcej no ale kto bogatemu zabroni  :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

.... i w razie czego później będzie łatwiej odsprzedać  ;)  

 Teraz z ta odsprzedażą to różnie bywa , bo wszyscy teraz chcą Kinga  z drugiej ręki prawie za darmo. Nie ważne którą wersje posiadasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z tego eglobala nie dochodzą jakieś dodatkowe koszty typu cło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem dziś w TT negatyw do mnie nie przemawia skazany jestem na import

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z eglobalcentral.pl warto zamówić,tylko trzeba płacić PayPal bo to odrazu jakąś forma ubezpieczenia.

Wpiszcie kod rabatowy EGL2999 (jeśli dobrze pamiętam) i król wychodzi poniżej 400zł.

Gwarancja ... hmmm a po co do KRÓLA gwarancja ????

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie miałem wcześniej tego kodu . 29,99 zł taniej.

Edytowane przez krzysiek05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek05: juz nie przesadzajmy, ze te 2 dyszki to jakas wielka szkoda dla Ciebie ;)

 

Zibi8: dzieki za kod.

 

Pojawily sie GX po 499 z PL z gwarancja. Wychodzi na to, ze zaraz reszta dostosuje swoje ceny i bedzie je mozna kupic po 450PLN. Sam planuje posiadac 2-3, no moze 4 ;)


Kupie ciekawe kolorystycznie kwadraciaki DW/GXX-5XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cam3ridge: pytasz, czy planuje kupic takie same GX? I tak i nie. KG (zielono-pomaranczowy) podoba mi sie najbardziej. BB - do przezroczystego ubranka i drugi BB do pomaranczowego. Moze jeszcze jeden BB bez zmian...

Edytowane przez RedSiedemosiem

Kupie ciekawe kolorystycznie kwadraciaki DW/GXX-5XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka, ZIBI sprowadziło do Polski 400 sztuk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.