Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomaszewski

Konsola Playstation 4 nie dział przecisk pada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem dzisiaj w promocyjnej ofercie biedronki :mellow: konsole Playstation 4. I tutaj pojawił się problem, ponieważ podczas instalacji, nawigować po menu mogłem tylko lewym drążkiem pada.

Prawy natomiast nie działa. Wydaje mi się to nielogiczne, ponieważ pomijając już, że 90 % ludzi jest praworęczna, wydaje mi się, że powinny podczas instalacji działać oba drążki pada (a działał tylko lewy). Reklamowałem konsole i sobie poczekam z powrotem na nią z miesiąc. Nie do końca wiem czy reklamowałem słusznie. Może Ktoś z  Klubowiczów jest na bieżąco z Playstation 4 i odpowie mi, czy podczas instalacji działają oba (lewy i prawy) przyciski pada, czy tak jak w moim przypadku - tylko lewy . Swoją drogą co za czasy, że w biedronie Playstation i aparaty Nikona sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam dobrze to powinien działać tylko lewy analog + podczas pisania płytka dotykowa (tylko podczas pisania). Prawa ręka (a raczej kciukiem) akceptujesz/cofasz/itp. Prawy analog używa się tylko praktycznie w grach (np. w fifie tricki, w strzelankach celowanie). Jeśli chcesz to w niedzielę będę miał spowrotem swoją konsolę do dyspozycji i mogę sprawdzić dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Konsolę z padem dałem już do reklamacji, więc po ptakach.

Śmieszna pomyłka z mojej strony - pierwszy raz kupiłem sprzęcik do gier i najwyraźniej jego obsługa nie jest intuicyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam ps4 od czasu kiedy wyszło.

Następnym razem przeczytaj instrukcję obsługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa jest nawet bardzo intuicyjna. Wystarczy posiedzieć parę dni po 1-2h i wszystko złapiesz. Sam miałem początkowo problem (kilka(naście) lat grałem na pc- potem przesiadka na konsolę), ale dzisiaj za nic w świecie nie wymieniłbym konsoli na nic innego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.