Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

„Best of…” SIHH 2016 – czyli najciekawsze zegarkowe premiery z Genewy [dużo zdjęć]

Rekomendowane odpowiedzi

24 marki zegarkowe i mnóstwo nowych modeli - tak w skrócie można podsumować tegoroczne targi SIHH. My byliśmy tam już po raz siódmy i zgodnie z tradycją przedstawiamy, oczami weterana i absolutnego żółtodzioba, czasomierze warte uwagi.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam podobną opinię , tegoroczne SIHH nieco nudnawe i chyba kryzys daje znać o sobie

Warto dodać ,że Cartier pokazał przepiękną linię zegarków Drive de Cartier , dla mnie oprócz MB najciekawsze pozycje tegorocznej wystawy w Genewie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam podobną opinię , tegoroczne SIHH nieco nudnawe i chyba kryzys daje znać o sobie

Warto dodać ,że Cartier pokazał przepiękną linię zegarków Drive de Cartier , dla mnie oprócz MB najciekawsze pozycje tegorocznej wystawy w Genewie

A obiecałeś, że ogarniesz się z przecinkami i poprawisz interpunkcję :)

 

Zegarki stonowane, ale może to i lepiej, niż brnięcie w kosmiczny wygląd, klasyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nuda , nie wiem , ale prezentowane : IWC , VC i Lange nieźle sobie wyglądają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie narzekanie autora na mnogość wersji. Moim zdaniem to bardzo dobrze. Skoro rozmiary współczesnych zegarków budzą tak wiele kontrowersji to możliwość dopasowania ulubionego modelu do swojego nadgarstka jawi się jako krok w kierunku klienta i powinien być doceniony. Jeszcze dalej poszedł JLC - możliwość zaprojektowania swojego Reverso to miły bonus...dla klientów butików. Choć możliwość ( ograniczonego ) wyboru tarczy, bezela i bransolety/paska stosuje wiele firm w przypadku najbardziej popularnych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Niestety mam podobną opinię , tegoroczne SIHH nieco nudnawe i chyba kryzys daje znać o sobie

Po przeczytaniu opracowania Łukasza, nie odniosłem wrażenia, że na SIHH było nudno. Wystarczy spojrzeć na nowe zegarki pod kątem zegarmistrzostwa, konstrukcji mechanizmów, aby dojść do przekonania, że dużo się dzieje. Moim zdaniem, nudno nie jest, a zegarki mechaniczne wciąż mają się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.