Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Dingo

GWN Gulfmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dingo

Jako ciekawostkę chciałem dodać, że mój gulmaster jako jedyny z posiadanych G z radiem, synchronizuje się co jakieś 3-4 dni na ręku w czasie snu, gdzie GW-9200, GW-9400, GS-1400, GW-5610 dawały radę tylko na parapecie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie do posiadaczy.  Czy ten pierścień nad bezelem "luneta" jest obracany?  i z jakiego materiału wykonany ? Twardy plastik, czy podobnie jak bezel ? Malowany czy tłoczony? W jaki sposób jest montowany ?  Zastanawiam się nad kupnem.

Edytowane przez tajson1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierścień jest metalowy i nieobracany. Tłoczony lub malowany zależnie od wersji.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli lekkie puk i o rysy nie trudno, tego się obawiałem.  A która wersja ma tłoczony ?

Edytowane przez tajson1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja C która pokazali koledzy w tym wątku oraz cała niebieska i żółta.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lekkie puk i o rysy nie trudno, tego się obawiałem. A która wersja ma tłoczony ?

Po roku użytkowania żadnych śladów - a zegarek był do tyrania. Może miałem to szczęście że nigdzie nie przedzwoniłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 11 miesiącach też nie ma rys na ringu, tylko małe ryski na pasku.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie muszę rozważyć czy gulf czy mud

 

Dziebnięte z SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na gulfa, leży idealnie tylko ta szlufka za duża i pasek bedzie wylatał. Macie patent na to , bądź od jakie modelu pasuje gumowa aby było ciasno ??

 

Dziebnięte z SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak, ale ja ściskałem w małym imadełku bo siła i precyzja jest pod większą kontrolą :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wyczucie, tylko pamiętać aby coś podłożyć aby nie porysować  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

ja miałem na pasku gumowy oring za szlufką tylko na pojedynczym pasku. Blokował on świetnie szlufkę, a był mało widoczny w sumie <_<  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i faktycznie trzyma ??? czy bezpieczniej przejsc na gumowa ?

 

Dziebnięte z SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki dokladnie zastosowales , dasz fotke jak to wyglada ?

 

Dziebnięte z SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo robiłem ze szlówką w Romanie  ;) 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej gdyby tylko ta gumowa została, dwie to tak sobie to wygląda. Muszę się zastanowić, dać 2 koła za zegarek i kombinować aby jakoś to było to średnio mi się to widzi. Leży idealnie nic nie czuć że masz go na ręce, tylko .......  Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie noszę dodatkowej szlufki i ta metalową nieźle trzyma na pewno lepiej niż w gw-9230. Jedynie jak jadę na kolarzówce po bruku to się martwię. No ale oczywiście zostawiam kawałek paska za szlufką.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie doginasz oryginalną stalową szlufkę i nie ma problemu, 5 sek roboty i już  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez gumki też nie spada ale końcówka odstaje. A to mi przeszkadza jak zakładam rękawice motocyklowe. Gdybym tego nie robił to wcale by mi nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki dokladnie zastosowales , dasz fotke jak to wyglada ?

 

Dziebnięte z SM-N910C

Niestety nie mam fotki, zegarek sprzedałem jakiś czas temu. Był to zwykły czarny, mały , owalny gumowy oring coś jak uszczelka do baterii.

Genialnie się sprawdziło i nie było nic widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.