Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość eleventh

Dlaczego nie kupować podróby?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam
szczerze mowiac, niewiem jak bardzo naiwnym czlowiekiem trzeba by byc, zeby nie czuc dyskomfortu z noszenia czegos, co jest podrobka nijak majaca sie do oryginalu (wyglad to sprawa marginalna)....

Oby wygląd podróbki różnił się od oryginału w taki sposób jak wyżej pokazany TG Link. Gorzej gdy z zewnątrz obydwa zegarki niczym się nie różnią (chyba tak było w przypadku tej podróby za 25tys .... czy mógłbyś Andre to potwierdzić? zdjęcia?) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Ten za 25 tys euro to nawet chyba podroba nie była tylko jakis chinczyk pod własna nazwą. :mrgreen: Fazy ksieżyca (no takie na niby bo w sumie wskaznik dzień -noc) ,Pan R.to zna sie na samochodach i na motocyklach ale na zegarkach to nie i dał sie zrobic na szaro.Nie bardzo rozumiem motywy tego goscia ktory go tak wrobił ponieważ z najswieższych informacji wynika ze Pan R posiada za około 10 tys euro towar od tego oszusta.Na razie jest pietnascie tysiecy w plecy..Chyba najbardziej dla niego wiarygodny był ten zakup w Szwajcarii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zabawne jest jak uzytkownicy staja na strazy interesow producenta.

 

Coś mi się wydaje, że my - użytkownicy zegarków (pomijam ludzi związanych z branżą) nie o interes producenta się troszczymy, a o własny snobizm.

Jaki to obciach, jak laska na randce, rzuciwszy okiem na naszą Omegę, na którą przez rok odejmowaliśmy sobie od ust, powie "o fajny sikor, mój dozorca ma taki sam!"

Dlatego edukujmy społeczeństwo, żeby umiało nas docenić :wink:

 

najlepszy wpis w temacie

 

chodzi o zwyczajne psucie rynku

 

ja np raczej nigdy nie kupie rolexa (zakladam ze bedzie mnie stać)

 

czemu ?

 

3/4 jak nie wiecej rolexow w polsce to podroby , owszem moim znajomi beda znali prawde

 

ale na ulicy , na stacji benzynowej , itp - zaliczą mnie to tej całej szufladki posiadaczy szajsu

 

 

zreszta skąd te wszystkie wujków i dziadkowie ?

 

dlatego ze ich autorzy wstydzą sie po prostu tego ze kupili podroby


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na ulicy , na stacji benzynowej , itp - zaliczą mnie to tej całej szufladki posiadaczy szajsu

..a cóż mnie to obchodzi do jakiej szufladki mnie zaliczą :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i gdzie tu logika :roll:


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na ulicy , na stacji benzynowej , itp - zaliczą mnie to tej całej szufladki posiadaczy szajsu

..a cóż mnie to obchodzi do jakiej szufladki mnie zaliczą :roll:

No chyba nie nosisz tego drogiego zegarka na nadgarstku dla wlasnej satysfakcji - chodzi o prestiż, pozycję zawodową i podobny bullshit - dlatego ważne jak Cię ocenią przechodnie :wink:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i gdzie tu logika :roll:

...no właśnie gdzie :roll:

 

No chyba nie nosisz tego drogiego zegarka na nadgarstku dla wlasnej satysfakcji

Nie no, pewnie że nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mbubu

A udało sie szanownemu koledze dokręcic dekielek? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.