Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

A CO Z TYMI BLOGAMI ? STRONAMI INTERNETOWYMI ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zanim powstało Forum Twórcze, zrodził się pomysł zrobienia blogów, ewentualnie jakichś prostych pojedynczych stron internetowych, gdzie miały być zamieszczane historie firm zegarkowych, fotografie itd. Następnie, strony te miały być podpięte pod witrynę KMZiZ. Na ten moment - cisza. Może moglibyśmy ruszyć ten temat. Fajnie by było przyczynić się do tego, aby Klub Zegarkowy był dużym i rozbudowanym serwisem internetowym z uporządkowaną bazą informacji o zegarkach. Nasze forum zawiera masę ciekawych i przydatnych informacji, ale czasem trudno do nich dotrzeć. Może wspólnymi siłami podejmiemy temat :?:.

 

Mam jeszcze pomysł zrobienia klasyfikacji. Chodzi mi o podział na naręczne zegarki sportowe i klasyczne. Każdy z nas podałby 10 modeli czasomierzy i te które byłyby w indywidualnych klasyfikacjach wymieniane najczęściej, później znalazłyby się na ogólnej liście 20 modeli z każdej grupy. Jeżeli chodzi o przyjęte kryteria - to wymieniamy modele takie, które znamy, lubimy, podziwiamy. Tym razem bez punktacji. Punktacja będzie wynikiem naszych głosować. Co o tym myślicie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN

Ztą klasyfikacją to bardzo dobry pomysł! :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raczej pomysł do bani, bo jakoś ten wątek nie budzi większego zainteresowania. No nic, szkoda, bo mogliśmy przyczynić się do tego, aby strona internetowa KMZiZ nabrała świeżości i była po prostu lepsza. To jednak wymaga sporego nakładu pracy i tu chyba tkwi problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja- fajny pomysł :D

Jeśli chodzi o jakąkolwiek pomoc (jak juz mówiłem wielokrotnie) jeśli podołam zadaniu chętnie to uczynię :!: :D

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Marcin,

napiszesz stronę, albo blog o GP :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mógłbym napisać jakąś fajną pojedynczą stronę o historii IWC. Tekst oczywiście ten sam co na forum tylko dodałbym jeszcze fotki, zrobił fajną grafikę itd.. pepsi9ld.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz jak wiesz, jestem w trakcie pisania tekstu o GP na nasze forum, jaki problem żebym dodał zdjęcia (może będą i w tym tekście? ) i umieścił to na jakiejś stronce :?: :D

Tylko od razu mówię, że nie wiem jak się tworzy strony internetowe :oops: :D

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szkoda. Pomyślałem sobie, że mógłby się pojawić dział zatytułowany: "strony użytkowników". Na tych stronach internetowych pojawiałyby się historie firm zegarkowych, ciekawe tematy z forum. Chodzi o to, aby uporządkować masę informacji, które na przykład dla początkujących miłośników zegarków lub innymi słowy - laików w tym temacie, miałyby istotne znaczenie, a jednocześnie były łatwe do wychwycenia. Czasem znalezienie pewnych informacji na forum jest dość uciążliwe. Tak czy inaczej biorę się za przygotowanie takiej strony o IWC. Mogę też w miarę pomóc przy redagowaniu kolejnych stron, np. GP, Patek Philippe itd.. Czas rozruszać ten nasz KMZiZ.

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem w trakcie pisania tekstu o GP na nasze forum

Excellent!!! Superb!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.