Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Igor

Blancpain Leman Ultraslim

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki mechanizm siedzi w tym zacnym zegarku ref. 2150.1130.53? Jaka jest w nim rezerwa chodu? Jaką grubość ma koperta? I czy zna ktoś jakąś BARDZO ciekawą alternatywę dla tego zegarka w podobnych granicach cenowych (kolejny do garnituru... ) :oops: :wink: :wink:

 

22afd3816223a9ce.jpg

 

7f4111969fd91c3b.jpg

 

ca7b445321ca7a01.jpg

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :wink:


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK... Coś tam znalazłem: :oops: :oops: :oops:

 

Band Width (mm): 20 mm

Water Resistant: 100 Meters/330 Feet

Crystal: Scratch-Resistant Sapphire

Movement: Self-Winding Automatic

Case Dimensions: 38mm

Movement Calibre: Blancpain 6850

Movement Power Reserve: 100 Hours

 

:D:):D

 

Teraz mam pytanie - czy mechanizm jest to modyfikowana ETA czy in house, oraz czy rezerwa chodu wynosi aż 100 godzin... I w jaki sposób jest tak wysoka klasa wodoszczelności?

 

Pozdrawiam


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Teraz mam pytanie - czy mechanizm jest to modyfikowana ETA czy in house, oraz czy rezerwa chodu wynosi aż 100 godzin

 

To nie jest ani ETA ani "in-house". 6850 bazuje na mechanizmie F.Piguet 1151. Mechanizm ten składa się ze 198 części i faktycznie ma rezerwę chodu na poziomie 100 godzin, ale przy częstotliwości 3 Hz. Bardziej skomplikowany 6950 składa się z 283 części i pracuje z częstotliwością 4 Hz co ma zapewnić większą dokładność pomiaru czasu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.