Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

popis1

Witam serdecznie, a szczególnie fanów G-Shocków ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna jestem właścicielem "czołgu" GW-9400-1ER, zegarek mega wypasiony w zasadzie bezobsługowy, jako że wcześniej miałem przez 9 lat G-2900 trochę znam się na tych zegarkach ale instrukcja oczywiście po angielsku nie pozwala mi dogłębnie zbadać wszystkich funkcji, jeśli ktoś akurat miałby na stanie po polsku instrukcje do tego Rangemana byłbym bardzo wdzięczny o podesłanie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi na pw swój email.

 

Witamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez geckon
      Cześć.
      Posiadam G-Shocka GBD-800 w którym docelowo chciałbym zmienić pasek i bezel. I tu naszła mnie myśl, by wrzucić bransoletę, która leży po DW-5600 i zbiera kurz. Czy są jakieś adaptery, które dają możliwość zamontowania innego paska/bransolety? Wiem, że JayAndKays robili takie adaptery, ale nie spotkałem do GBD-800.
      Dzięki za odpowiedzi.

    • Przez subiekt13
      20 lat temu otrzymałem Casio G-Shock DW-8600 Fisherman - z pierwszej japońskiej serii, która trafiła do Polski (z żółtymi przyciskami i bez syreny na deklu). Jakoś tak średnio mi się wtedy podobał, założyłem go parę razy i poszedł do szafy. Niedawno go "odkopałem" i wymieniłem bateria. Stan wizualny idealny, elektronika śmiga tylko... bezel rozpadł się przy dotykaniu Szukałem w necie, ale niestety nie znalazłem gdzie można kupić bezel do Fishermana, chociaż podobno jeszcze parę la temu bywały na Ebay. Znalazłem tylko w Japonii, ale w wersji yellow i bez opcji wysyłki za granice zatem odpada.
       
      W związku z tym dwa pytania:
      1. Słyszał ktoś gdzie można dostać bezel do niego lub może ma takowy?
      2. Czy da się dobrać do Fishermana bezel z innego G-Shocka?   
    • Przez MaxTime
      Zapraszamy do naszego nowo otwartego sklepu z zegarkami Casio. Całą kolekcję zegarków Casio znajdziecie w naszym sklepie zegarkicasio.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.