Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Flaming

Użytkownik
 • Content Count

  567
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Flaming

 • Birthday 01/01/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

1231 profile views
 1. Flaming

  GW-9400 Rangeman

  Mniej więcej tak: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/1669-podforum-miłośników-zegarków-casio-g-shock/page-2428#entry2519153 Kwestia subiektywna. Ja jednak już dawno wyzbyłem się postrzegania zegarków przez pryzmat tego, jak się prezentują w oczach innych. Jeśli sam uznam, że jest ok i jest wygodny, to dla mnie bez znaczenia, czy za mały, za duży, za kwadratowy, za okrągły itp.
 2. Polecam szczerze "Mini Turtle" na wąski nadgarstek. Przymierzałem - jeden z lepiej leżących zegarków tego typu. Kiedyś go kupię
 3. Mój ulubiony wakacyjny kompan w akcji Z racji kontuzji nie na tej ręce, na której być powinien, ale jest!
 4. Zegarek dla mnie ładny (lubię takie retro), ale czytelność (w sensie wielkość cyferek w stosunku do wielkości zegarka) zabawna
 5. Mimo, iż do Pań się nie zaliczam, dodam swoje Rzeczywiście w tej chwili trudno wyodrębnić jakieś "zebrane do kupy" informacje dotyczące damskich zegarków. Gdybym takowych szukał, namęczył bym się dość znacznie. Jednakże zakładając taki odrębny dział, nasuwa się naturalne pytanie o jego ewentualny dalszy podział. Czy tam również ma być zakres dla zegarków szwajcarskich, japońskich, dział techniczny itd.? Jeśli tak, to powstanie kopia forum w forum. Jeżeli zaś nie - przed założeniem tematu dotyczącego np. damskiej Certiny, można się nieźle zakręcić, czy dany temat umieścić w dziale zegarków damskich, czy może szwajcarskich. I bez względu na decyzję, nadal informacje te będą rozsiane po całym forum. Nie kojarzę, abym na jakimkolwiek forum spotkał się z takim podziałem, na dział męski i damski. W sklepach internetowych owszem, ale fna forum nie. Bez względu, czego dotyczyło.
 6. Swatche są ok. Ładne wzornictwo, duży wybór, ale mogą faktycznie przekroczyć budżet. Dlatego ja, kierując się podobnymi kryteriami, wybrałem 8-latce zegarek (i teraz mocno ryzykuję na forum zegarkowym;)) z Decathlonu. Głównie żeby nie wydać za dużo i oswoić dziecko z zegarkiem, sprawdzić czy w ogóle będzie nosić. Dlaczego taki wybór? Bo tani, cyfrowy (ma "bajery" typu stoper, czy budzik), WR50 (póki co, wystarczy), jest mały i lekki, ma wymienny pasek (co nie jest regułą w tego typu produktach) i w tym przypadku znaczenie miało, że ma kolor miętowy I jeszcze jedno - Decathlon każdą ewentualną reklamację rozpatruje zawsze na korzyść klienta, głównie w postaci zwrotu gotówki. Ryzyko zatem niemalże zerowe. Obecnie kolorystyka jest już inna, ale to ten model: https://www.decathlon.pl/sportowy-zegarek-w500-s-id_8543076.html Może zatem taki kierunek póki co? A na prawdziwe zegarki jeszcze przyjdzie czas
 7. Matej, to wszystko brzmi jak niespełniony sen, a jednak zdarzyło się naprawdę Strasznie Ci zazdroszczę (tak pozytywnie) spotkania tyłu ciekawych osób i możliwości bycia uczestnikiem tego wydarzenia. Wiesz dobrze jak cenię sobie markę Casio i choć na specyfikacjach poszczególnych modeli zegarków nie znam się zbyt dobrze, to jestem ich wielkim fanem. Tym bardziej więc cieszę się, że Casio ma tylu miłośników i potrafi zorganizować takie "eventy". Super!
 8. Wiosna idzie, nowe zegarki się wykluwają...
 9. Ja bym akurat z tego faktu nie drwił. Casio ma ogromną zdolność do wypuszczenia różnorodnych modeli z danej serii (a tych też ma przecież kilka), co jest ogromna przewagą nad firmami, które mają czasem węższą specjalizację, a i tak tłuką wszystko na 1 kopyto. A wśród tych różnorodnych modeli, tworzą jeszcze dodatkowe wariacje. I to jest super.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.