Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pcichosz

Krótka autoprezentacja

Rekomendowane odpowiedzi

Aby dochować wymogom dobrych obyczajów panujących na tym forum, jako nowo zarejestrowany użytkownik przedstawiam się krótko. Mam na imię Paweł i jestem dość początkującym hobbystą zegarkowym, a moja wiedza temat zegarków jest nieporównanie mniejsza niż większości klubowiczów. Dlatego jak do tej pory wyłącznie czytam Wasze wypowiedzi na forum, rejestruję się jednak na wypadek gdybym miał czasem ulec pokusie dorzucenia własnych 2 groszy. Mam trochę różnych zegarków, zakres mechanizmów od Seiko 7S26 przez ETA 2801 i 2836 do Valjoux 7750.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego klubowicza :lol:

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy i jak zwykle czekamy (o ile to możliwe) na zdjęcia tych zegareczków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa zachęty w sprawie zdjęć mojej skromnej "kolekcji". Nie chcę od razu tak na starcie się chwalić, ale może coś pokażę za jakiś czas :lol:. Na razie tylko link do zdjęcia mojego najnowszego nabytku (zdjęcie wykonane nie przeze mnie, lecz przez projektanta tego zegarka, który zazwyczaj bardzo dobrze fotografuje swoje dzieła):

 

http://www.timefactors.com/images/4090-7.jpg

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to był Speedbird :?:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie ukrywam, że należę do fanów projektów Eddiego Plattsa. To jest Speedbird 1903.

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę od razu tak na starcie się chwalić

Żadamy chwalenia się w całej rozciagłosci i zaprezentowania kompletnej kolekcji :!: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie zmobilizowałem się jeszcze, żeby porządnie sfotografować swoje zegarki, a byle jakie zdjęcie czyni pięknemu zegarkowi krzywdę. Nie chcę z kolei -- poza tym Speedbirdem 1903, którego mam dopiero od dwóch dni i wciąż mnie ekscytuje -- wysyłać linków do cudzych zdjęć, choćby znakomitych, jakich sam nie byłbym w stanie zrobić. Ale życzliwe zachęty, które otrzymałem, na pewno spowodują, że postaram się zadać sobie trochę fotograficznego trudu w ciągu najbliższego tygodnia lub dwóch.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obliczu tak miłego przyjęcia na forum ośmielę się jeszcze podzielić się na szybko strzelonymi przed chwilą kieszonkowym aparatem obrazkami zegarka, który ostatnio najczęściej noszę na codzienne okazje (i wcale nie tylko dlatego, że jest tani i mi go nie żal). Tylko czy to nie faux pas przyznawać się w tak elitarnym towarzystwie do noszenia, i to z pewnym upodobaniem, zegarka za $30? :lol: To jest Seiko SNK803, w środku prymitywny ale ponoć nie do zdarcia mechanizm 7S26.

 

Jak coś więcej uda mi się sfotografować w weekend, pozwolę sobie pokazać już może w innym wątku.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

 

 

snk803-1.jpg

 

snk803-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faux pas? No co ty ja na przykład Seiko bardzo lubię i jak widac historia tej marki znalazła się jako jedna z pierwszych w naszym kąciku twórczym! Seiko to świetna firma z tradycjami i co najwazniejsze wciąż szukajaca nowych rozwiązań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a zegarek już wcześniej , w necie, zwrcił moją uwagę.

naprawdę mi się podoba - a szczególnie na tym pasku.

poza tym, o 7S26 czytałem same dobre rzeczy.

 

... i już Cię lubimy ...... 8) 8) 8) 8)

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione, ale szczere: Witaj :!: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kabz

też sie przywitam :lol:

 

seiko podoba mi się strasznie oj strasznie

pozdrawiam Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rubis
Łatwo dostępne na amerykańskim eBayu
:evil: :? Latwo... ale nie dla wszystkich... A Seiko jest świetny !!! Tylko dlaczego w USA te zegarki kosztują 30$ a u nas podobne 100$ :?: Pozdrawiam Cię Pawle !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.