Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomo

Tag Heuer Formula 1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Czy po dołączonych zdjęciach jesteście w stanie określić czy to oryginał?

 

Martwi mnie, że jest na kopercie CAC1111-1 a przeważnie w necie są zegarki CAC1111-0

 

Dziękuję za wszelkie opinie i uwagi.

 

Pozdrawiam

post-1353-0-69357800-1471516790_thumb.jpg

post-1353-0-95322700-1471516817_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko określić niestety bez zdjęć mechanizmu. W przypadku tych modeli nawet oryginały wyglądają słabo wg mnie więc... Wg mnie może być oryginalny.

 

Wytapane z mojego Huawei P9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź i dodaje zdjęcie mechanizmu.

post-1353-0-87515600-1471553606_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda ok

zdjęcie mechanizmu uświadamia mnie żeby nie kupować taga chrono- co jest z tą firmą że pakuje g10 do zagarka za około 4tyś (certina ds podium i tissot prc 200 to pakują ale to najtańsze chrono)

w sumie jak kupiłem kiedyś taga f1 to po otwarciu pomyślałem sobie że ktoś mnie w balona zrobił


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda ok

zdjęcie mechanizmu uświadamia mnie żeby nie kupować taga chrono- co jest z tą firmą że pakuje g10 do zagarka za około 4tyś (certina ds podium i tissot prc 200 to pakują ale to najtańsze chrono)

w sumie jak kupiłem kiedyś taga f1 to po otwarciu pomyślałem sobie że ktoś mnie w balona zrobił

Masz racje. Też się zastanawiałem jak tak tani mechanizm może ładować firma, która ma swoja renomę...? Jak na moje to powinni w kwarcu zostawić etę 251.262.

Ale markieting i redukcja kosztów robią swoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach każda wskazówka poszła w inną stronę więc nie ma pewności że chrono idealnie zeruje

jeśli nie zeruje poprawnie to mechanizm do wymiany ponieważ to jednorazówki


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to świeży model, obecnie jest Ronda 5040D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał, ale jak powiedzieli koledzy G-10 to jednorazówka , mam ds podium taką na codzień w tym mechaniźmie. No ale taka Certina kosztuje 1800 zł czy jakoś tak... Miałem też tego Tag'a , ale z czerwoną tarczą, w sumie fajny zegarek. Szkoda , że zginął w "niewyjaśnionych okolicznościach "  :(


Longines Oposition, Tag Heuer Formula 1, Certina DS Podim 100m, Glashutte Spezimatic, Casio 6900 7ER, Omega SMP300 Chrono, Breitling Avenger Seawolf, Maurice Lacroix Pontos S, Alpina Alpiner 4 - Kukuczka
"Art. 54. Konstytucji RP: 1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.