Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tomo

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam serdecznie. Czy ktoś mnie poratuje jednym ogniwem bransolety o szerokości 18 mm do zegarka Poljot Aviator Chrono. 🙏 Oczywiście zapłacę.
 2. Tomo

  GW-9400 Rangeman

  Witam serdecznie. Koledzy czy też mnie poratujecie polską instrukcją do Romana ?
 3. Po dwóch minutach zatrzymałem stoper i wskazówka dalej się lekko chybocze jak przechylam na boki zegarek... Chyba będę musiał z tym żyć tak jak napisał oldman.
 4. Tissot T-Lord Chrono. Nie chciałbym go otwierać... chodzi z fajna odchyłka -2 s/dobę. Ps. Czy to może być kwestia poluźnienia tylko wskazówki czy na między zębatkami w mechanizmie...
 5. Przesunięcie jest rzędu ok 1mm i widać to tylko na indeksie jak przechylam zegarek w lewo to jest przed a jak w prawo to nachodzi na indeks. Jak myślicie czy taki luz można łatwo wyeliminować? Czy raczej mogę się spodziewać dużej ingerencji w mechanizm i związanych z tym kosztów...?
 6. Witam forumowiczów. Dzisiaj zauważyłem mały problem. Minutowa wkazówka od chronografu ma minimalny luz i widać to jak się porusza zegarkiem. Czy jest to normalny efekt? Mechanizm valjoux 7753.
 7. Koledzy mam pytanie odnośnie zegarka. Nie mogę go odszukać w żadnym katalogu Tissota??? Tissot T-Lord Automatic Chrono Valjoux nr katalogowy: T059.527.11.058.00 Kiedy był produkowany? Na oficjalnej stronie też go nie ma.... Pozdrawiam Tomek
 8. Dziękuję. Mam pytanie, czy można sprawdzić w którym roku został wyprodukowany po nr zegarka? Niestety nie mam gwarancji i nie wiem ile mój sikor ma lat...?
 9. Witam, Dopisuję się do klubu. Od tygodnia jest na łapce... Oczywiście pasek do wymiany ale jeszcze nie wiem na jaki? Pod względem dokładności, po 5 dniach jest -17 s w stosunku do zegara atomowego.
 10. Witajcie. Zastanawiam się czy jest to oryginalny Glicyne Incursore? Zastanawiam się nad wahnikiem? Ma oznaczenia ale w na zdjęciach w necie jest inaczej opisany i zdobiony? Oczywiście pasek zmieniony ale oryginał w komplecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.