Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kurdebalans

Łożysko balansu.

Rekomendowane odpowiedzi

Po czyszczeniu werku zabralem sie do składania i ...  łożysko balansu zamiast spocząć w płycie głównej wybrało wolność, poszukiwania nie przyniosły efektu.

Czeka mnie więc transplantacja z jakiegoś dawcy, tu właśnie mam pytanie,  czy łożyska balansu są zamienne, tzn. czy kamyki z mostka balansu mogę zamontować w płytę? Mechanizm to Tissot 794.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze ponowić poszukiwania. Sprężynkę można szukać magnesem, a nakrywkę i kamień w oprawce oświetlać pod różnymi kątami, to zaświeci i da się zlokalizować. Można też zamieść na szufelkę i na niej szukać przy pomocy oświetlania. Łożyska bywają podobne, ale nie zawsze. Jeśli były takie same w płycie i półmostku, to można próbować szukać podobny do tego, który pozostał. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprężynka jest na swoim miejscu, kamyk nakrywkowy też pozostał, z latarką już pełzałem, jeszcze spróbuję, no i chyba zacznę rozglądać się za dawcą.

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.