Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marrko

Hamilton 917

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym komuś oddać do serwisu taki sprzęt. Wydaje mi się że do czyszczenia, smarowania, regulacji.

Zegarek nie był  używany, a już na pewno rozbierany. Po wszystkim nie chciałbym żeby np na śrubkach były ślady od użycia np za małych śrubokrętów. Po prostu mam być zadowolony.

Proszę podpowiedzcie gdzie to mogę oddać i ile taka przyjemność powinna średnio kosztować

 

dziękuję

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zegarek najlepiej oddać do zegarmistrza, koszt 50,- do 500,-.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o konkretnego zegarmistrza, chyba nie precyzyjnie napisalem. Znalazłem już info że w Chorzowie Batorym jest godny polecenia.

 

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o konkretnego zegarmistrza, chyba nie precyzyjnie napisalem. Znalazłem już info że w Chorzowie Batorym jest godny polecenia.

 

Dziekuje

No bardzo nie precyzyjnie, zegarmistrzów w mojej okolicy, którzy by to wykonali jak należy znam co najmniej kilku, w całej Polsce będzie ich pewnie kilkuset, Gdybyś podał precyzyjnie chociaz region o który chodzi ...

A cena zależy od tego co wykryje zegarmistrz, czasem wystarczy tylko przesmarować i wyregulować zegarek na przyrządzie, a czasem trzeba wykonać jakiś poważniejszą naprawę, a to może tylko stwierdzić zegarmistrz po rozebraniu. 


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.