Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marrko

Użytkownik
 • Content Count

  853
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze ciekawe jaka grubość tych ocean vintage gmt 39. Bo 14-15 przy 39-40 średnicy jest przynajmniej dla mnie średnim rozwiązaniem. Sama średnica tematu nie rozwiązuje.
 2. Rzuć sikorem o ziemię 😜 Nie chodzi o to że chcę sprawdzić. Jakoś to Ball testuje i dane podaje.
 3. Jak z mechanizmem w tym cook 42? Są tam "plastiki" czy np przez rado coś pozmieniane?
 4. Chodzi oto, że jeden z modeli / który zresztą posiadasz / ma 7500gs, a dla przykładu hydrocarbon warfare ma 5000gs. Jak to wygląda w zegarkach innych marek np moonwatch, Explorer 2...
 5. Może się mylę ale nie tylko używki dość często, teraz chyba już nie tak często dało się kupić w dużych upustach. Mnie to akurat nie pasuje, podkreślam- to moje zdanie. Nie monitoruje też jakoś często produktów CHW i ich cen więc mogę się mylić. Sprzedają też w "normalnych" cenach, część ludzi którzy kupili wysoko może się nie wkurzyc, zapłacili tyle bo było warto, natomiast większość raczej będzie mieć niesmak.
 6. Gdyby OS nie miał świra z tymi wskaźnikami power reserve to na 100 bym coś wybrał. Moje zdanie, proszę nie krzyczeć 😋
 7. Mnie ciekawią dane które ball przy niektórych, a może wszystkich zegarkach umieszcza- odporność na wstrząsy. Ciekaw jestem jak to wygląda np w R. Explorer 2 dla porównania. Ktoś ma taką wiedzę?
 8. Czy tylko rolex? . Jest trochę firm do wyboru, zależy co komu leży. 😉
 9. Fajne te french air force z czarną datą i in house.
 10. Ta bransa z drobnymi ogniwami wg mnie fajniejsza natomiast Monaco najbardziej na rally mi się podoba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.