Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mixon123

Problem z mechanizmem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, wczoraj zauważyłem w moim Jastrzębiu że podczas noszenia, mechanizm co chwile wydaje dźwięk identyczny jak podczas kręcenia koronką w przeciwnym kierunku do dokręcania. Wydaje mi się że wcześniej tak nie było, możecie poradzić co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to to, co myśle, to jest to normalne - ST25 terkocze w jedną stronę, w drugą nakręca.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne... dam sobie głowę uciąć że tego wcześniej nie słyszałem. Jest tak jak piszesz, obracając zegarek w jedną stronę- nakręca się, w drugą zaczyna klikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ST25 jest na pewno jednokierunkowy


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do producenta, może ten dźwięk nie powinien być aż tak głośny. Możliwa jest usterka któregoś z elementu że dźwięk ten się naostrzył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc - nie sądzę, ale ciężko powiedzieć nie słysząc.

To samo co jakis czas zdarza się włascicielom ETY 2892 - nagle po jakims czasie usłyszą naturalne szuranie łożyska wahnika i pojawia się pytanie, czy to tak ma być, bo nie było.

Wiem, o czym mówię - też tak mi się zdarzyło ;)

 

Może było ciszej, może było bliżej - jakbyś miał zwyczaj "osłuchania" zegarka na wejście, na pewno słyszałbyś to, bo to w tym mechanizmie słychać.

Ale jak mówię - nie słyszę...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, akurat wahnik słyszałem od początku i mi to nie przeszkadzało a ten dźwięk jest dość wnerwiający ale mam nadzieje że masz rację :) Jeszcze poczekam na odpowiedź od producenta. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.