Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mixon123

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Recent Profile Visitors

130 profile views
 1. Mała zmiana, pasuje mu jak koniu siodło Choć w rzeczywistości ten zegarek wygląda o niebo lepiej, ja na zdjęciu nie potrafię tego uchwycić.
 2. Ogólnie żeby mieć, na pewno kiedyś się przyda, a ten przyrząd ma dodatkowo tez narzędzie do otworów właśnie. Normalnie to używałem do tych otworów zwykłego klucza do kart sim do telefonów ale w Damasko mam wrażenie ze w pewnym momencie mi się klinuje. W seiko nie miałem tego problemu
 3. dzięki za info Zastanawiam się nad zakupem takiego tradycyjnego przyrządu bergeon'a. Na allegro jest możliwość wyboru widelca 3 mm albo 1.2 mm. Mógłby ktoś wyrazić opinie, którą końcówkę lepiej wziąć ? Wydaje mi się, że mniejszą będzie łatwiej się dostać do teleskopów bez uszkodzenia koperty.
 4. DA38 ma l2l 48 mm, grubość około 12 mm. Tak wiem, też uważałem że to mały l2l ale uszy są albo na równi albo powyżej dekla co powoduje, że zegarek jest niesamowicie wygodny. Wiem co mówię bo ja mam dość mocno wystającą kość przy nadgarstku i zegarki mi często przeszkadzają.
 5. Chrono jest genialne, może kiedyś będę mógł sobie pozwolić. Odnośnie rozmiaru to też myślałem ze 40 mm to za mało. Okazało się że bardziej się mylić nie mogłem. Idealny rozmiar dla tego zegarka
 6. W artykule nie ma mowy o elementach plastikowych. Wyraźnie jest napisane, stopy metali nieżelaznych (np. Brąz, mosiądz, magnez itd) oraz stopy antymagnetyczne(obstawiam krzem).
 7. To tak samo, moja mówi, że takie ładne Seiko miałem to kupiłem coś takiego. Co one wiedzą o życiu
 8. Dla mnie to jest idealna tarcza. Nie bez powodu moim pierwszym zegarkiem jeszcze za czasów liceum, był właśnie owy Timex, który też ma klasyczną tarcze z pełnym numerowaniem. To jest ewidentnie mój styl
 9. Wpisuję się do klubu. Narzeczona powiedziała, że wygląda jak mój stary Timex
 10. Tylko dlaczego ta bransoleta jest w zdecydowanej części polerowana ? gdyby nie to już dawno bym nosił aquisa.
 11. to w nawiązaniu do tego że nie do kupienia może ktoś szuka akurat
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.