Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mixon123

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

69 profile views
 1. Tylko dlaczego ta bransoleta jest w zdecydowanej części polerowana ? gdyby nie to już dawno bym nosił aquisa.
 2. to w nawiązaniu do tego że nie do kupienia może ktoś szuka akurat
 3. Można w chwili obecnej kupić u nas w kraju zegarki Fortisa ? Ewentualnie może ktoś chciały się pozbyć B-42 ?
 4. gdybyście chcieli kleić na loctite to zwróćcie uwagę na "siłę" klejenia bo są różne rodzaje.
 5. Panowie mam pytanie, na które nie do końca mogę znaleźć jasną odpowiedź. Chce kupić Orisa Big Crown ProPilot, właściwie już prawie kupiłem ale cały czas gdzieś przewija mi się informacja że rotor w orisach jest bardzo głośny, nawet tutaj na forum jest recenzja gdzie jeden z kolegów o tym napisał. Jak to jest faktycznie w rzeczywistości, można głośność porównać np do mechanizmu 6r15 od Seiko ? Według mnie tam też słychać rotor więc może to być kwestia subiektywna, czy faktycznie jest aż tak głośno ?
 6. Panowie szybkie pytanie. Mechanizm 6r15, przy ruszaniu zegarkiem w kierunku osi wskazówek wydobywa się dźwięk jakby coś się obijało (obstawiam że to rotor). Przy kręceniu zegarkiem słychać obracanie rotora ale przy energicznym poruszaniu słychać obijanie się aczkolwiek musi być naprawdę cicho a najlepiej przyłożyć do ucha, inaczej właściwie tego nie słychać. Wysłałem zegarek do serwisu, wymienili mechanizm (raczej wymienili bo robi inną odchyłkę) i jest dokładnie tak samo to normalne ? nie widzi mi się znowu go wysyłać...
 7. Cześć, zastanawiam się nad zakupem Fortisa B-42 flieger i mam kilka wątpliwości, czy ktoś potrafiłby odpowiedzieć na te pytani- ? 1. Czy to prawda ze szkiełko z tylu jest mineralne ? 2. Trochę głupsze ale mnie to ciekawi, czy śnieżnobiałe indeksy na tarczy mogą z czasem zżółknąć ?
 8. do monstera, dodam tylko że po 20 minut zwrócili mi całą kwotę, taki plus tej sytuacji.
 9. Oddałem zegarek do serwisu seiko i niestety ale szkiełko które dostałem jest za małe Jest jakies 0,1mm mniejsze od oryginału.
 10. ja dzisiaj zamawiam w takim razie bo niższej ceny nie widziałem Ps. uważacie że niebieski AR będzie pasował monstera dracula ? Gadałem z gościem z tego sklepu i polecił mi właśnie niebieski, innego w sumie nie chce, ewentualnie bez. Jak uważacie ?
 11. Mam prośbę, kupował ktoś z was może szkiełko w tym sklepie ? https://crystaltimes.net/shop/all/modern-divers/1077/?attribute_ar-coating-options=Blue Można bez obaw kupować ? nie ukrywam że cena jest zachęcająca.
 12. A co z hałasem? Bo nie jest wspomniane nic o tym a ja jestem przewrazliwony na tym punkcie. Chodzi mi o to czy podczas naciagania wahnikiem, wydobywa się charakterystyczne kliknięcie jakby zapadka blokowala sprezyne aby się nie odwijala.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.