Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Szoster

timeontime.pl - czy ten sklep jest zaufany?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

krótkie pytanie - przymierzam się do zakupu g-shocka i widzę, że w sklepie timeontime.pl jest o około 60zł tańszy niż np na zegarek.net

 

Czy ktoś z Was miał już okazję kupować tam i mógłby potwierdzić, że wszystko jest ok? ma bardzo dużo pozytywnych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabywałem G, bez problemu. Jednak musisz wziąć pod uwagę, gwarancja jest sprzedawcy (jego), a nie casio. Jak jest z jej realizacją nie wiem, bo nie musiałem  :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba w zegarek.net jest taka sama sprawa. No ok dzięki w takim razie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem - ale chce składać zamówienie na 3 sztuki zegarków, spoko ceny dostałem na zegarek.net ale tego G-Shocka mają o 50 zł droższego niż na timeontime.pl ale gość z zegarek.net napisał mi taką informację i już sam nie wiem co robić.

" Sklep timeontime jest sklepem nieautoryzowanym, ich zegarki sprowadzane są do Polski z pominięciem oficjalnych kanałów dystrybucji, a gwarancje nie są honorowane przez autoryzowane serwisy Casio."

 

Może jednak warto dołożyć te 50zł i kupić z normalną gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór należy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

krótkie pytanie - przymierzam się do zakupu g-shocka i widzę, że w sklepie timeontime.pl jest o około 60zł tańszy niż np na zegarek.net

 

Czy ktoś z Was miał już okazję kupować tam i mógłby potwierdzić, że wszystko jest ok? ma bardzo dużo pozytywnych opinii.

 

Domyślam się, że u Ciebie to już bez róznicy, ale dla innych, którzy się zastanawiają mogę wskazać, że polecam unikać tego sklepu. Zegarki są z niewiadomego źródła toteż nie mają gwarancji producenta. Wszelkie ewentualne reklamacje tylko z tytułu gwarancji sprzedawcy, a nie jest to żadna sieć sklepów tylko sprzedawca, który został w latach 90 w obsługą klienta. Nie ma co więc liczyć na pozytywne rozpatrzenie gwarancji,. Szwajcar spóźniający się minutę na dobę jest dla niego w porządku i nie widzi podstaw do uznania reklamacji. Zupełnie NIE POLECAM timeontime.pl , naprawdę warto dodać kilka złotych i kupić zegarek z pewnego źródła z gwarancją producenta. 

Edytowane przez Styx1204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.