Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Antoni Kosiba

Antek wita z miasta Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem miłośnikom jedynej akceptowalnej, męskiej biżuterii!

Będąc sceptykiem forów internetowych, przyjemnie zaskoczyłem się w ostatnich tygodniach, przeglądając niniejsze. Tchnie zeń namacalna aura entuzjazmu i prawdziwej chłopięcej radości, którą niektórzy frustraci z uporem w sobie zabijają. Ja, mimo 50+ (nie mylić z 500+), cały czas dokarmiam tego mieszkającego we mnnie chłopaka. Aktualnie dokarmiłem go Seamasterem PO i jak tylko nauczę się zamieszczać fotki w galerii, z radochą pokażę innym chłopakom swoje zabawki. Witam zatem ciepło wszystkie i wszystkich zajawionych czasomierzami! AK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia Omegi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać sąsiada :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie. Nie wiedziałem, że spotykacie/spotykamy się w podgrupach, chętnie kiedyś dołączę, będę śledził łódzki stolik. Fotki spróbuję wrzucić, jak tylko minie moja tygodniowe kwarantanna w powitalni. 

Muszę się jednak wcześniej z kimś podzielić dzisiejszym dniem, gdyż przytrafiło mi się coś, czego absolutnie się nie spodziewałem. Pojechałem odebrać mojego zamówionego Seamastera do Poznania, w sklepie wszystko dogdane, zegarek naszykowany przez miłe ekspedientki, kasa w kieszeni, no i... Wróciłem do Łodzi z całkiem innym zegarkiem. Po raz pierwszy zobaczylem na żywo Speedmastera Mark II i po prostu odpadłem. Poprosiłem o odłożenie PO do witryny, szybka akcja przy kasie, jeszcze katalog 2017 na zachętę i tak oto koło się zamknęło, ale o tym kiedy indziej. Pozdrawiam. Idę spać, ale wcześniej poświecę lampką na wskazówki i tarczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.