Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piotrkrakow

Nowości Glycine 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie przemawia GL0069 z chęcią bym zobaczył na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Aquariusy miały cywilizowany rozmiar, powiedzmy 42mm, byłyby hitem sprzedażowym. ;)

O, to to! 42 a nawet 40 i mógłbym zostać jednozegarkowcem. Aquarius jest niesamowicie dopracowany. Ale takiej kobyły pewnie dłużej niż kilka godzin nosić się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare modele są w ofercie, to wiadome ale oczywiście do czasu.  Wspomniany wcześniej temat tarczy gdzie jest dość dużo "nawalone" kiedyś np mi właśnie przeszkadzał, kiedyś, bo po czasie już nie. Każda zmiana wnosi coś nowego, czasem jest lepiej czasem gorzej, choć tutaj, jak już było pisane, na pewno warto na fotki poczekać a zobaczyć na żywo to jeszcze co innego. Gdyby mieli wprowadzić nowe modele, a nie różniące sie jednak za dużo od poprzedników to też byśmy narzekali, bo niby nowości a niewiele się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to to! 42 a nawet 40 i mógłbym zostać jednozegarkowcem. Aquarius jest niesamowicie dopracowany. Ale takiej kobyły pewnie dłużej niż kilka godzin nosić się nie da...

 

Nawet jeśli przesadziłem to już mógłby mieć te 44 mm. Patrzę jednak na stronę Dolińskiego, a tam informacja, że...

 

Grubość koperty: 18,80 mm

 

Na stronie producenta widnieje z kolei 17 mm. Nawet jeśli ma te 17 mm to nie da się tego zegarka nosić na co dzień. Przecież wiecie, że 15-16 mm to mają chronografy. 46 mm + 17 mm to straszne bydle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj może być przekłamanie, bo szkło jest wypukłe. Koperta może nie być taka gruba. Ale bydlę to jest i tak, niestety. Dla właścicieli dużych nadgarstków i lubiących takie odważniki - pozycja obowiązkowa. Bo wykonanie jest obłędne. Ja poczekam na wersję 40mm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquarius samą kopertę ma szczupłą. Robotę robi bezel i wypukły szafir.

Jest duży ale leży świetnie!

 

Tutaj wrzucone są nowości z parametrami tech. 

http://www.glycine.pl/nowosci.html

 

Ceny jeszcze nieznane.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości bo albo ślepy jestem albo co... jest dostępy aquarius z granatowym bezelem i biała tarcza?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest ocenić tę nową kolekcję wymiarowo na podstawie płaskich renderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że kupiłem base w zeszłym roku.

Nie podoba mi się zmieniony bezel.

Generalnie z powodu "poprawionej czytelności" airmany utraciły dużo swojego stylu. Tylko czy nowa wskazówka GMT  poprawia czytelność?

Logo mi się podoba.

Bardzo ciekawi mnie GL0117 .

Zrobienie jednego wzoru w różnych rozmiarach uważam za dobry pomysł. 

 

To takie odczucia z pierwszej chwili. Może po przyzwyczajeniu się i zobaczeniu na żywo będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, gdy kurz opadnie i zobaczymy nowe wzory z bliska, to może okazać się, że nie są takie złe. Jedynie bezel może wkurzać, bo jest bardzo ascetyczny i przez to mało czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kiedy zobaczymy zdjęcia nowości ? Wiadomo coś w tym temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COś na targach postaram się pstryknąć choćby smarfonem. Ale dużo tego nie będzie. Może chronos24 zrobi jakiś LIVE. Zobaczymy.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Nie wolno robić tam fotek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.