Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Istvan

Użytkownik
 • Content Count

  4,343
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Istvan last won the day on August 28 2018

Istvan had the most liked content!

Community Reputation

1,479 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ciechanów

Recent Profile Visitors

7,327 profile views
 1. Jeśli komuś znudził się Heritage Chrono w ciekawej wersji kolorystycznej, niech da znać.
 2. Mój Longines 1954 ma 40 mm i 14 grubości. ML Pontos, też chronograf - 43 i 16, Seiko Brightz Phoenix Chronograf - 40 i 15,2. Jak widać, 12,5 mm to kompakt przy mechanicznych wersjach. A wykonanie - cóż, nie oczekuję cudów, ale ma być klimatycznie. Zegarek ma zasilić subkolekcję i stanowić jedynie urozmaicenie. To nie flagowiec. W każdym razie, dzięki za opinię.
 3. Zamówiony przeze mnie Straton Driver ma 12,5 mm grubości i 40 mm szerokości. A słabe wykończenie względem czego do 300 USD?
 4. Zielony Grand Tourer zupełnie się wyprzedał. A miał trafić do subkolekcji i osobnego pudełka. Kupiłem już numer 2, 3 i 4. Następny miał być ChW. I co teraz?
 5. Istvan

  Twoja kolekcja!

  Musieliby (nie wiem kto, ale musieliby) mi płacić, żebym został tylko z czterema zegarkami.
 6. Możliwe, że Burns dobrze zrobił kupując wszystko, co wartościowe od Seiko na przestrzeni lat. Stopa zwrotu co najmniej dwucyfrowa w tej chwili. Na samym MM300 mamy, piszę "mamy", bo ja też go mam, jakieś 2000-2500 na plus z pocałowaniem w rękę.
 7. Coraz częściej widzę w mediach społecznościowych, że oprócz Roleksa, kolekcjonerzy kupują także Grand Seiko. Rebranding chyba zadziałał, chociaż, według oficjalnych danych, produkcja GS to wciąż kilkadziesiąt tysięcy zegarków rocznie (35000?).
 8. W ostatnich dwóch latach odwiedziłem kilkadziesiąt restauracji i w żadnej nie mieli lepszej kawy niż u mnie w domu. SAECO LIRIKA OTC + kawa ze Sklepu Kolonialnego.
 9. Przecież na zegarku jest wiele patogenu. Powstał nawet temat na forum o dezynfekcji zegarka, bo czasomierze zbierają wirusy z blatów biurek w korporacjach.
 10. Również rozważałem zakup Cachalota. Pojawił się jednak taki:
 11. Istvan

  Perfumy

  Dziękuję za propozycje. Zrobię mały research i coś zamówię. Podzielę się wrażeniami za jakiś czas.
 12. Istvan

  Perfumy

  Szukam czegoś ciekawego od 600-800 zł. Nic ciężkiego. Co polecacie?
 13. Na pewno nie kupię, ale wcale nie jest zły.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.