Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P10TR

Użytkownik
 • Content Count

  3,891
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

P10TR last won the day on August 3 2017

P10TR had the most liked content!

Community Reputation

169 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  WSM

Recent Profile Visitors

4,325 profile views
 1. Podwójne klasyczne zapeszenie. W finale biało-czerwoni. Fajnie
 2. Bardzo dobrze mu na tym dwuczęściowym nato. Zresztą, to zegarek, któremu dobrze na prawie wszystkich paskach. Szkoda, że nie zrobili go w normalnym rozmiarze. 40mm nigdy bym nie sprzedał
 3. Lepiej bym tego nie ujął. Francja zagrała świetny mecz, sam Mbappe też, co z tego jak w kilka sekund sprawił że pozostał niesmak. Myślałem że belgowie wygrają, ale francuzi zagrali jak profesorowie z uczniakami. Lukaku nie istniał, kompletnie wyłączony z gry, podobnie Bruyne. Jeden Hazard coś szarpał i tyle. I bądź tu mądry przed dzisiejszym meczem.
 4. Różni się tylko wskazówkami, teraz są zgodne z oryginałem. Moim zdaniem lepiej wygląda niż stara wersja. Ale to kwestia gustu. Zegarek świetny tak czy inaczej. Chociaż i tak najlepszy Airman to No1... ED: A tak naprawdę to najsłuszniejsza była TA wersja:
 5. Jak się naświetli to każda luma ładnie świeci. Chodzi o to, ile trzyma. Tu, pamiętam, było słabiutko. Airman No1 całą noc jarzy się delikatnym, zielonym światłem. Incursore gasł bardzo szybko. Ed: Może faktycznie przesadzam z tą lekkością, dawno go nosiłem i taki mi się wydawał.
 6. 44, ale nie jest masywny. Jest płaski i lekki w porównaniu z automatami o tych rozmiarach.
 7. Miałem takiego Incursore i bardzo miło go wspominam. Mimo rozmiaru dobrze leżał na nadgarstku, leki i płaski. Jedyne, co mnie zaskoczyło in minus to słaba luma. Biorąc pod uwagę to, ile tej lumy jest na tarczy to powinien być atut tego modelu.W airmanach była dużo lepsza. Ale generalnie bardzo fajny zegarek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.