Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jaroslav roch

Szukam speca od Szwajcarów w Poznaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Jako, że bardzo zainteresował mnie następujący zegarek:

https://www.olx.pl/oferta/tag-heuer-aquaracer-automatic-chronograph-300m-cal-16-CID87-IDkbS1e.html

 

a składa się na tyle dobrze, że w drugiej połowie kwietnia będę przejazdem w Poznaniu, to szukam godnego polecenia Zegarmistrza, który może sprawdzić/potwierdzić autentycznośc tego Taga. Właściciela prosiłem o zdjęcie mechanizmu, ale on nie potrafi/boi się/nie wie jak (?) odkręcic dekiel, żeby zrobić dla mnie taką fotkę. Forumowicze, prośba o pomoc we wskazaniu takiego Speca. Nie będę ukrywał, ten model bardzo mocno działa mi na emocje i jeśli wszystko z zegarkiem będzie ok, to się raczej na niego zdecyduję :D

 

Dzięki za pomoc!


L4.720.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilicki, Komasa, Skąpski. Google Twym kolegą, nie brak Ci niczego. Pozwala Ci leżeć na zielonych pastwiskach.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilicki, Komasa, Skąpski. Google Twym kolegą, nie brak Ci niczego. Pozwala Ci leżeć na zielonych pastwiskach.

 

Gustaw, dzięki :) jasna sprawa, że wujek Google pomaga załatwić praktycznie wszystkie sprawy. Ja pytałem o zaufanego zegarmistrza, bo wiadomo jak jest - google swoje,a doświadczenie swoje. Po prostu bardziej mogę zaufać bezpośredniemu poleceniu, niż pozycjonowaniu w necie :)


L4.720.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw, dzięki :) jasna sprawa, że wujek Google pomaga załatwić praktycznie wszystkie sprawy. Ja pytałem o zaufanego zegarmistrza, bo wiadomo jak jest - google swoje,a doświadczenie swoje. Po prostu bardziej mogę zaufać bezpośredniemu poleceniu, niż pozycjonowaniu w necie :)

U Skapskiego byłem kilka lat temu, miło sympatycznie konkretnie, polecam

 

Wysłane z mojego E5823


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Skąpski robi cały dzień i bierze np 100zł, Bilicki na Sienkiewicza robi od ręki za 50zł ,Komasa też tańszy, Skąpski dla mnie jest najdroższy zdecydowanie a za ceną nie idzie jakość usługi , dla mnie w tej chwili najlepszy Bilicki bez dwóch zdań, oczywiście otoczenie u niego nie zachęca ale to fachowiec mistrz i świetny człowiek polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Skąpski robi cały dzień i bierze np 100zł, Bilicki na Sienkiewicza robi od ręki za 50zł ,Komasa też tańszy, Skąpski dla mnie jest najdroższy zdecydowanie a za ceną nie idzie jakość usługi , dla mnie w tej chwili najlepszy Bilicki bez dwóch zdań, oczywiście otoczenie u niego nie zachęca ale to fachowiec mistrz i świetny człowiek polecam !

 

Dzięki Krwisty. To, co napisałeś jakoś mnie przekonuje. Myślę, że w takim razie w celu potwierdzenia autentyczności zegarka udam się do niego.

Jeszcze raz dzięki za pomoc


L4.720.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczek na ul. Gwarnej - tanio, szybko, sympatycznie i fachowo. ;) Nie zawiodłem się a byłem nie raz u niego z zegarkami, które mało kto by ruszył. Za każdym razem krzywi się na ryski na deklu i inne rzeźnicze ślady zbrodni. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.