Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gustaw6666

Użytkownik
 • Content Count

  3,437
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

gustaw6666 last won the day on August 2 2017

gustaw6666 had the most liked content!

Community Reputation

355 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About gustaw6666

 • Birthday 07/23/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  Formuła 1, Speedway

Recent Profile Visitors

1,182 profile views
 1. 18 cm to niezły rozmiar, ale i tak decyduje technika 😁 Zapytajmy Irka
 2. Pamiętam, dzięki za gościnę. Fajne spotkanie było.
 3. Temat budzi moj totalny niesmak i w ogóle nie powinien był się pojawić. Piszę to jako były współwłaściciel forum, które ma więcej użytkowników, niż to. Tekst - "żaden z Was Panowie finansowo się do niczego w Klubie nie przyczynił" - jest odklejony od rzeczywistości, w której to sama liczba zarejestrowanych użytkowników, liczba napisanych postów ( również kretyńskich i bezwartościowych ), czy liczba wyświetleń to są konretne wartości, przeliczalne na przychód z reklam. Nie gniewaj się, Eugeniusz. Każdy uczestnik forum, w dowolnej formie - mniej lub bardziej nakręca biznes jego właścicielowi. 3,5-4k/ miesiąc? Wg moich odczuć kwota do optymalizacji. Forum powinno być darmowe, a mimo to wydolne i zarabiać. Konto płatne bez reklam, opłaty za handel profesjonalny? Jestem na tak. Całkowita transparentność rozdziału finansowego FORUM - popieram. Koledzy, którzy wsparli - szacunek.
 4. Ja osobiście dostrzegam ogromną, wizualną różnicę na korzyść hesalitu w Moonwatchu. Natomiast gdyby Omega zaproponowała szafir jak w Orisie 65 to byłby to z miejsca mój faworyt.
 5. gustaw6666

  Formuła1

  Czas okrążenia 1:46 wysokie ?
 6. Też zauważyłeś, że wybornie przyaktorzył?
 7. Zgadzam się. Dziewczyny robią wyłącznie siku. I tego się trzymajmy.
 8. Trzeba go podać do moderacji za zaśmiecanie wątku I widzi tytuł wątku, a włazi. Prawdziwe umartwianie się. Też łączę się z nim w "bulu i nadzieji"
 9. Intryguje mnie Motoped. Wolno tym po chodniku?
 10. Oczywiście, że tak. Niezależnie od minusów danych opon na sucho czy mokro - krytyczne są warunki typowo zimowe. Przy czym świadomie poleciłbym w świetle powyższego nadal V4S bo one na śniegu nie odbiegają od topowych zimówek.
 11. W takiej sytuacji całoroczna bdb na śniegu ma największy sens wg mnie.
 12. W 1997, po wykładach na Strzeleckiej zawsze wpadliśmy do cukierni Elite, tylko i wyłącznie po genialne drożdżówki z serem. Sprzedawczynie nas znały i któregoś razu trafiliśmy na ogromną kolejkę i babka, abyśmy niepotrzebnie w niej nie kwitli - drze się przez całe pomieszczenie, pełne ludzi - "Nie ma drożdżówków!". A ja do niej: " nie ma już drożdżówków?? Szkoda". Kumpel zgięty wpół ze śmiechu mnie wyciągał z cukierni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.