Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gustaw6666

Użytkownik
 • Content Count

  3,446
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

gustaw6666 last won the day on August 2 2017

gustaw6666 had the most liked content!

Community Reputation

361 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About gustaw6666

 • Birthday 07/23/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  Formuła 1, Speedway

Recent Profile Visitors

1,211 profile views
 1. W ceramicznym Pepsi zdecydowanie była zmiana koloru bezela.
 2. Czujecie to szaleństwo, jakby z taką tarczą wyszedł Sub?
 3. Chyba właśnie mnie oświeciło, dlaczego przestałem się udzielać na tym forum 🤢
 4. Nawet jeśli wewnętrzny AR daje zaledwie 1/3 czy 1/4 efektu AR obustronnego - to i tak jest to rozwiązanie optymalne.
 5. Gdy już pozbyłem się bardziej fioletowego MK1, dopiero przyszło mi do głowy, że prawdopodobnie pozbyłem się ja własne życzenie jakiejś kasy. Bo te fiolety będą kiedyś jak białe kruki, zwłaszcza że część z MK1 podczas serwisów może mieć wymieniane wkładki. Taki zresztą przypadek podejrzewam na zdjęciach Artme.
 6. Ja nie zarzucam Artme ani konfabulacji, ani kiepskiego rozpoznawania barw. Publikacja zdjęć rzekomo różniących się sporo datą produkcji egzemplarzy o identycznej barwie niczego nie dowodzi. Miałem w rękach jednocześnie 4 sztuki i trzy nowe były wyraźnie ciemniejsze od starszego. Z grubsza wyglądało to na żywo jak na zdjęciach Markizy. I to nie jest opinia tylko moja, tylko również 5 innych osób, w tym pracowników salonu.
 7. Markiza ma rację. Ja miałem obie wersje. Nr 18 na liście Kruka był dużo jaśniejszy od nr 70, którego sobie finalnie zostawiłem. Dodam, że miałem je równocześnie ( 71 i 72, były identyczne jak 70 ).
 8. 18 cm to niezły rozmiar, ale i tak decyduje technika 😁 Zapytajmy Irka
 9. Pamiętam, dzięki za gościnę. Fajne spotkanie było.
 10. Temat budzi moj totalny niesmak i w ogóle nie powinien był się pojawić. Piszę to jako były współwłaściciel forum, które ma więcej użytkowników, niż to. Tekst - "żaden z Was Panowie finansowo się do niczego w Klubie nie przyczynił" - jest odklejony od rzeczywistości, w której to sama liczba zarejestrowanych użytkowników, liczba napisanych postów ( również kretyńskich i bezwartościowych ), czy liczba wyświetleń to są konretne wartości, przeliczalne na przychód z reklam. Nie gniewaj się, Eugeniusz. Każdy uczestnik forum, w dowolnej formie - mniej lub bardziej nakręca biznes jego właścicielowi. 3,5-4k/ miesiąc? Wg moich odczuć kwota do optymalizacji. Forum powinno być darmowe, a mimo to wydolne i zarabiać. Konto płatne bez reklam, opłaty za handel profesjonalny? Jestem na tak. Całkowita transparentność rozdziału finansowego FORUM - popieram. Koledzy, którzy wsparli - szacunek.
 11. Ja osobiście dostrzegam ogromną, wizualną różnicę na korzyść hesalitu w Moonwatchu. Natomiast gdyby Omega zaproponowała szafir jak w Orisie 65 to byłby to z miejsca mój faworyt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.