Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Koronka mi się podoba, data... No, nauczyłbym się z tym żyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ta koronka? Może być? A crown guardy? Ujdą? ;)))

Panowie o co chodzi? Po zmianie telefonu zdjęcia na forum wystawiają mi się na boku? Ktoś ż was wie w czym problem?

post-72281-0-14384000-1520952189_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę normalnie. A wspomniane elementy - miodzio! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe gatki dla maraneza

 

post-92558-0-45078500-1520964759_thumb.jpg

 

post-92558-0-63289300-1520964765_thumb.jpg

 

post-92558-0-27765300-1520964771_thumb.jpg

 

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajnie gra pasek z tą patynką na kopercie. Super zestawienie. Patrząc na zdjęcia z innego wątku zauważyłem, że używasz oryginalnej klamerki. Ale ona jest fatalnie wyprofilowana. Trzeba ją mocniej dogiąć, i to nawet dość mocno. wtedy dużo lepiej leży. Zwłaszcza na grubym pasku

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squale super - ale 20 mm między uszami to ciut za mało. Dlatego urzeka mnie najbardziej 60 Atmos. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się cieszę, że Squale jest w damskim rozmiarze ;) Nie mam rozterek przynajmniej. Zbieram na Ecię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tymczasem Żaba w wiosennym ubranku od Gripena:

 
40121061364_2d13fda368_c.jpg
 
39935656175_e270925767_c.jpg
 
40121062464_d9ac715059_c.jpg
 
40121062664_d642628b8d_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to twój ulubiony struś?

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pryszcze dają fajną, ropuszą fakturę. Kurde, ze strusia to da się zrobić wszystko, a Gripen to mistrz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, nie robi lewizny.

Bardzo ładnie paskowi z żabolem

 

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ta żaba strasznie mnie kusi Jeśli chodzi o pasek....świetny niedługo moje wypociny ujrzą światło dzienne śmiechu pewnie będzie co nie miara to nie takie proste jak by się wydawało ale robie je dla siebie więc spoko

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ventus Egg Pilot :P :

Edit: zodiak7-nareszcie widzisz swój pasek:). Jest ok!

post-34655-0-69761000-1521186917_thumb.jpg

post-34655-0-07835900-1521186932_thumb.jpg

post-34655-0-31632300-1521186949_thumb.jpg

post-34655-0-59086400-1521186971_thumb.jpg

post-34655-0-62505300-1521186989_thumb.jpg

post-34655-0-97250300-1521187001_thumb.jpg

post-34655-0-33413100-1521187020_thumb.jpg

Edytowane przez vpyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do klubu zbrązowiałych z Zelosem Hammerhead ;)9ddd27fbb9ed3fbfbe656adc9df02f19.jpgf0330e3eb9501b94da6657b966c2fe7f.jpg8ac66c562969adbb4ec1a1b8617a6068.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vpyr

Pilocik fajnie wyszedł. Jak chwilę ponosisz to jeszcze dostanie fajnych wybłyszczeń na kantach i będzie malinka!

 

 

konax

Graty! Będziesz Pan zadowolony, mamy tu kilka takich pięknot.

a dla zainteresowanych jest w przedsprzedaży brąz, a i opcja z meteorytem dostępna:

 

https://www.boldrsupply.co/collections/odyssey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx, sorry za jakośc, ale i na szybko robione (z dziś) i nieumiejętnie. Chciałem pokazać, co można zrobić przez noc( mimo,że się śpi:)).

Gdybym był niecierpliwy, to kanty potraktowałbym włókniną 800 i już by lśniły, ale poczekam na naturalny bieg rzeczy;)

post-34655-0-70348000-1521192284_thumb.jpg

Edytowane przez vpyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja. Ale już teraz wygląda mega. Napisz może dokładnie co i jak, jakie naczynie, jak wieszałeś, jak długo gotowałeś jajo i ile. Daj przepis jednym słowem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jajo- nie ze sklepu, mam dojście do gospodarza, który sprzedaje prosto od kury ( wyciąga je z...dziury:)). Dobra-bez jaj ( :rolleyes: )-myślę, że dobre jajko ma dobry skład, który uwolni dużo siarkowodoru.

A więc jedno jajo gotowałem ok. 15 minut (musi być ponad 10), zegarek dokładnie wypastowałem szczoteczką elektryczną na sucho, umyłem i czynność powtórzyłem. Do torebki foliowej z tymi plastikowymi suwakami-zapięciami (nie wiem jak to nazwać) włożyłem 2 małe klocki aby folia nie spadła na zegarek. Między klocki włożyłem sikora-ostrożnie, aby palcami nie dotknąć koperty, a następnie gorące jajo-w skorupce. Zamknąłem folię, wówczas zgniotłem jajo, dość dokładnie, obserwując zarazem, aby nie dotknęło koperty. Poczekałem długo-13 godzin. Wyjąłem, pozostawiłem do całkowitego wyschnięcia, umyłem wodą z mydłem,wytarłem, trochę przetarłem suchą szmatką. The end.

Użyłem folii 13x15 cm, więc były trudności aby wszystko dobrze zmieścić. Najbardziej wyszła góra koperty (nawet super wg mnie), boki natomiast niby gorzej, ale po założeniu na rękę efekt pół na pół(daję foto) jest zaje...sty. Oczywiście był on niezamierzony, jak cała reszta wzoru.

Ps.na fotkach nie widać kolorów tej"czystszej" połowy-przechodzi z pomarańczu do brązu z odcieniami fioletu a na styku z "brudniejszą" częścią pojawia się zieleń...tęcza prawie:). Wiem, że z czasem większość się zetrze (robiłem to już 3 razy, w tym 2 razy zmywałem wszystko pastą do zębów), ale jest fun! :Dpost-34655-0-20026900-1521196252_thumb.jpg

Edytowane przez vpyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu myślę o takim małym brązie od Zelosa. Widzieliście ten model na żywo?

 

MR_0001_Possible-_2017-02-19_-Elshan-Zel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jakby kto miał wolne środki to borealis ma preorder na ciekawy brąz

 

https://www.borealis...-Cruz-c28223313

Wolnych środków brak, ale jakby ktoś kupił...i  nie spodobałby się-to zamiana na blue samuarja wchodzi w grę:)

Dzięki za sznurek;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od dłuższego czasu myślę o takim małym brązie od Zelosa. Widzieliście ten model na żywo?

Nie widziałem, ale jest elegancki i bardzo ładny. Tylko zdjęcia widziałem

 

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

 

Dekiel załatwiony?

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.