Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vpyr

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Początkujący

About vpyr

 • Birthday 12/20/1970

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

161 profile views
 1. vpyr

  Teorie spiskowe

  Jeśli się zaszczepiłeś, to jesteś tzw.ponadprzeciętny, znaczy-lepszy, bardziej świadomy? I faktycznie przewidujesz konsekwencje wyboru, tzn. znasz je w perspektywie czasu?...Prawo wyboru pod warunkiem...czyim-Twoim? W zasadzie nie powinieneś owijać w bawełnę, zresztą już podajesz "receptę" w przedostatnim zdaniu...coś mi to przypomina 1984 ... Jak niektórzy lubią się dzielić zerojedynkowo. Mamy to w polityce, teraz w tym temacie. Jedni oponują, drudzy agitują. I każdy, kto nie z nimi, to przeciwko nim...Żeby wymyślili szczepionkę antyheglowsodychotomiczną, o to wszyscy by musieli! Albo przeciw głupocie, to też! Czy aby na pewno?;) Ps.W imię "światłości" masa ludzi jedzie po nosaczu sundajskim i ta sama masa deklaruje miłość do zwierząt. To akurat tym gatunkiem można gardzić a resztę szanować?...Wszędzie deklaruje się szacunek wobec drugiego człowieka, ale wymyśla się Januszy, kiedyś Cześków, dzbanów itp. -tak o innych od siebie piszą Ci, którym coś się wydaje. Co? Może konkretniej, dosadniej? Bez pseudointeligencji i wzajemnej adoracji-tak własnymi słowami?...
 2. Z dzisiejszego dnia: jadę samochodem, słucham radia. Trwa sonda: "Co kupić nastolatkowi na prezent bożonarodzeniowy". Padają różne propozycje, od gadżetów elektronicznych, aż po rózgę, aż w końcu odezwał się głos rozsądku, którego propozycja naprawdę świadczy o głębokiej trosce o młode pokolenie i zaproponował elementarz...😁!
 3. Zgadzam się:) Powiem tylko, że w języku angielskim skrót "dr" pisze się z kropką, w polskim- nie:)
 4. Zależy, czy to konwencja absolwentów podstawówki, szkoły średniej, czy wyższej:) W obecnych czasach realny poziom wykształcenia oscyluje pomiędzy dwoma pierwszymi kryteriami, natomiast owe grupy nie mając większych aspiracji naukowych (po co mi to potrzebne?), kończą edukację, są za to w większości, więc siłą rzeczy tworzą nową, żywą konwencję:) Demokracy...
 5. Dzięki za fotki ! U nas (Puszcza Białowieska) poćce to rzadkość, ale żona mówi, że się zdarzają! Będę miał na nie oko;)
 6. Dajcie choć jedna fotkę tego poćca, bo za cholerę nie wiem, co to:) Chyba, że już zdążyliście wszystko zjeść...albo inne cuś...;) Bo te regionalne nazwy grzybów...słyszę, że zbierają i smaczne bardzo (;)), ale co to np. za grzyb: wołowy język, bagniuk, gołąbek, kołpak, siniak albo ( i to mnie kuźwa rozwala!!!): skreptucha???!!! Acha -szmaciaka widziałem-wygląda jak makaron, ale jeść się nie zdecydowałem, mimo, że koledzy przyrządzili i jedli, chwalili i przeżyli;)!!! Huby ponoć też są pysze, tylko trzeba wiedzieć, z której sieci
 7. Jestem za opcją Kwiatka, choć skoro Mazek twierdzi, że Skiflex jest dobry...więc masz dobrą opcje, gdyż kupujesz klej, który jest super i robisz to sam, natomiast gdybyś miał znajomego od tzw. spawania plastiku ( a tu jest masa opcji co do rodzaju spawu, a co za tym idzie, kwestia jego dobrania do spawanego materiału), który będzie wiedział, co będzie spawał, a więc znał się na robocie-ta opcja będzie zdecydowanie lepsza! O cholera-jedno zdanie wyszło;)
 8. vpyr

  BUTY

  Panie, Panowie, wiem, że zima jeszcze nie za pasem ale pomyślałem, że być może będziecie mogli doradzić mi w kupnie butów zimowych...(edit)...ale się pomyliłem
 9. vpyr

  Męska torba

  Otóż to Taranta torba jest ok, ale ma klapkę ( moje zboczenie-nigdy więcej klapek, a w zegarkach-krótkich wskazówek;)). Wkleję satchela, może nieelegancki, ale mam to głęboko...zapakowane:)
 10. vpyr

  NÓŻ

  Na prezent kupiłbym Thrilla. Obejrzyj więcej filmów na yt, zobacz z czego jest wykonany, przyjrzyj się detalom i zadecyduj;)
 11. Jeśli chodzi o ewolucję-zawsze sprawdza się najprostsza i najskuteczniejsza metoda, czyli nie mentalnie, a fizycznie;)! Moim zdaniem chętni i nabuzowani mentalnie powinni spróbować tej drugiej, fizycznej- wówczas może zmądrzeją.
 12. Przeczytałem parę stron...czy jedni, czy drudzy, trzeci, setni...(banujcie w cholerę)-kuźwa, zróbcie sobie gdzieś ustawkę, bo bez niej się tu posracie! Na ustawce nie trzeba pier...olić o farmazonach, tylko się rzetelnie napier...alać. A tu, na forum chyba tego nie da się zrobić. Dość już mam wywodów o wyższości ćwierćwałków nad ćwierćinteligentami. Idźczie na jakieś boisko, tylko konkretnie się ustawcie-JEDNI,DRUDZY,SETNI KUŹWA!......Żartowałem, bo taki to dział, ale Wasze "żarty" są lepsze! Oby nie było-wszelakich mądrych głów ze wszelakich zapatrywań!!!
 13. Cześć, daj fotkę odprysku na szkle, jak i innych większych rys. Napisz coś o mechaniźmie, tzn. czy wszystko z nim w porządku, kiedy miał przegląd itp.

  Zastanawiam sie nad nim, choć zawsze po głowie chodziła mi biała wersja.

  Pozdrawiam,

  Andrzej.

 14. vpyr

  NÓŻ

  Lubię tematy nożowe, ale kupując, macając, wywalając kasę (podobnie jak na zegarki) stwierdzam, że najlepszym dla mnie EDC jest nie folder a Vicek Nomad:)
 15. Ja mimo wszystko obstawiam Forresta II 10x 42 Można posługiwać się nim nocą, nieznacznie ustępuje Nikonowi Ex 10x50, ale za to jest mniejsza, wodoodporna( czy jakośtak, coś tam ma-piszę z głowy, nie pamiętam parametrów ). Pożyczał ją ode mnie mój kolega myśliwy (oczywiście na noc) i stwierdził, że Nikon jest jest lepszy, ale Delta też daje radę( jasność). Księżyc i gwiazdy można oglądać jak najbardziej-sam to nieraz robię. A na koniec zaje...sta sprawa: siadasz w pokoju i oglądasz sobie wszystko z odległości ok.2-3m...masz pokój, jak pod lupą! Inaczej: widzisz owada na kwiatku-stajesz 2-3 m (nie spłoszysz go wtedy) i obserwujesz w powiększeniu! Niezłe wykorzystanie sprzętu sobie wymyśliłem:) Tak czy inaczej, ta lornetka to potrafi- ostrzy z naprawdę imponująco małej odległości. Rozpisałem się, sorry, chciałem pomóc:) Lornetkę mam od 5 lat, używam rzadko, ale jestem mega zadowolony-nie lobbuję:) Edit: pomyślałem sobie, że początkujący pytają na Forum, jaki nóż kupić:) Odp.: kup Pan Morę! I to jest dobra analogia- kup Pan Deltę!:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.