Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vpyr

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Początkujący

About vpyr

 • Birthday 12/20/1970

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

200 profile views
 1. vpyr

  Teorie spiskowe

  Jakiemu obowiązkowemu, sorry? Już lecicie w pokręconą retorykę, bo kto ufa jakimkolwiek politykom?
 2. vpyr

  Teorie spiskowe

  A pewien pan Kono...wicz stwierdził kiedyś, że jak wygra, to "niczego nie będzie". Chyba stał się autorytetem...prorok normalnie!
 3. vpyr

  Teorie spiskowe

  Natomiast człowiek staje się zwierzęciem...w sferze intelektualnej. Równie dobrze można złożyć wniosek o uwolnienie się od rodziny, przyjaciół, pracy itp., bo to dopiero niewola 🙄 . A prościej- uwolnić się samemu z niewoli domowej, dać przykład innym i pójść w świat, czyli pod przysłowiowy most😈.
 4. vpyr

  Nóż

  A zobacz sobie Lionsteel Thrill... i elegancki, i praktyczny, i z dobrej (m390) stali, i za mną chodzi też od pewnego czasu
 5. vpyr

  Teorie spiskowe

  A zwycięzcy piszą historię ;)
 6. vpyr

  Teorie spiskowe

  A dlaczego ma być personalnie? ... Sprawca i tak robi swoje
 7. vpyr

  Teorie spiskowe

  Niepersonalnie czyli do nikogo konkretnie, ale ... znacie to ?: "Gdy Bóg chce zesłać na ludzi klęskę, najpierw odbiera im rozum." (...)
 8. vpyr

  Nóż

  A namieszam jeszcze;): Nóż CRKT LCK+ 3801 (cqb.pl) Nóż CRKT Kith 6433 (cqb.pl) Nóż CRKT Piet 5390 (cqb.pl) Nóż CRKT Directive Drop Point 1063 (cqb.pl)
 9. vpyr

  Nóż

  A ja dodam swoje 3 grosze i zaproponuję Kershaw Shuffle wer. 1, czyli nie tanto ! Super maluch, który wsadzisz w kieszeń i nie poczujesz, że go masz. Do miejskiego edc nie trzeba większego. Ponadto ma otwieracz do butelek i śrubokręt/łomik, który naprawdę sprawdza się w wielu sytuacjach. Mam takiego, dwa kolejne kupiłem synom, wszyscy są zadowoleni:) Aha: kupisz go na All...o za jedyne 123 pln,a być może w nożowych sklepach jeszcze taniej:)
 10. vpyr

  Nóż

  Każdy rzetelny sprzedawca podaje: rodzaj stali, wymiary (całość, rękojeść, klinga, szerokość, grubość klingi), rodzaj szlifu, kształt głowni oraz full tang lub hidden (zakładam, że chcesz nóż z głownią stałą)... Wejdź na forum nożowe (wystarczy poszukać wpisując po ang. "noże" .pl ;)) i tam uzyskasz konkretne info. Uprzednio jednak będziesz miał masę rzeczy do ogarnięcia dla początkującego Pozdrawiam!
 11. vpyr

  Teorie spiskowe

  Nie czytałem Lanceta, post Taranta mnie podpuścił😁 , ale wymiękam stylem dyskusji. Wiem, wiem: nie czytaj, nie odpisuj jak ci się nie podoba, nie zaglądaj, nie znasz się itp. Dzięki za rady. Nie strzeliłem sobie w stopę, bo nie jestem po żadnej ze stron czy to szczepionkowych, czy politycznych, zwróciłem uwagę na coraz większą polaryzację stron i brak wzajemnego szacunku. Ileś tam postów wcześniej czytałem nawet życzenia (chyba, że ktoś to już wyedytował ) co do zdychania (sic!) a nie umierania niezaszczepionych, nie wspominając o innych wobec nich pomysłach, na epitetach kończąc... To są ludzie ! Kiedyś (daj Boże) może się skończy ten Covidowy koszmar. Wówczas wszyscy znów będą kulturalni, uprzejmi, empatyczni, cywilizowani itp. Chciałbym jednak, aby te wszystkie posty pozostały na pamiątkę tego, jak łatwo ową kulturę, uprzejmość i empatię stracić. Nie pisałem tego bezpośrednio do desmo, tylko ogólnie, tymczasem EOT.
 12. vpyr

  Teorie spiskowe

  Sami strzelacie sobie w stopę: albo liczy się prawda, albo opcja, której się trzyma wbrew logice i ... prawdzie🤣, bo kto nie z nami, ten przeciwko nam...znacie to skądś? . Nie jestem foliarzem i nie etykietuję innych (foliarz), lecz czytając wiele wypowiedzi widzę jawną dyskryminację równych od równiejszych i nie ma z tym problemu... Chyba masz rację Tarant😉
 13. Spoko, napisałem w ten sposób, bo "żarty żartami" i zabrzmiało nieźle (z akcentem na drugi a nie trzeci wyraz) 😋. Powoli off top się robi, sorry, pax😁 !
 14. Lepiej sobie przetrzep, zanim zaczniesz mieć chęć urządzania personalnych wycieczek 😎.
 15. Teraz oczywiście, że obie...i tyle 😎.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.