Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vpyr

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Początkujący

About vpyr

 • Birthday 12/20/1970

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. vpyr

  NÓŻ

  Mały, pancerny świr :
 2. vpyr

  NÓŻ

  A ja szukałem małego, fajnego chińczyka, napatrzyłem się...i kupiłem Bokera Gust I fajnie, bardzo przyjemny model dla ludzi z mocnymi palcami;) Na razie apetyt zaspokojony...z naciskiem na "na razie" :).
 3. A ja pragnąłbym znów mieć pancernego klawiszowca, w którym bateria trzyma > 3 tygodnie, dodatkowo mieściły się one w przedniej kieszeni spodni...Pierwszym takim był Siemens ME 45-świetny, niedoceniony, zapomniany, mam go do dzisiaj!...Jedyne ulepszenie, to aby teraz klawiszowce miały przyzwoite aparaty, odbierały mmsy, netu natomiast zero!!! Miałem wszystkie solidy( kurczę -mam jeszcze trzy!-jeden igła!), łezka się kręci w oku...Jestem heretykiem i mam to gdzieś. Kupiłem sobie Samsunga M31, bo czasy wymagają tego, aby mieć mnie na smyczy...no mam, najchętniej pograłbym nim, jak i resztą tych "paletek" w pingla😈
 4. vpyr

  NÓŻ

  Dzięki za link...ale bez przesady😁. Wolałbym chiński krzak zamiast motylka i realną stal, a nie napis s30...Czasem im coś się udaje, lecz nie w tym przypadku. Nie znam większości modeli BM i być może bym kupił z niewiedzy, ale rażą mnie typowe podróby z logo i oszukaną stalą. Wolałbym uczciwą myśl techniczną z Chin (oksymoron?;)) z Cr lub D2 ( choć i tu trzeba uważać na fejki). Nie tędy droga, ale dziękuję za link , wdzięczny będę za więcej . Ps. Ostatnio Rosjanie wchodzą w układy z Chińczykami i powstają z tego całkiem fajne projekty, stąd Lov...o Nettle (wg mnie). O Sinkiewiczu nie wspomnę (co niniejszym czynię;)), ale są zdolni knifemakerzy, którzy nie są kopistami, czyli zrzynaczami ,a w efekcie powstają całkiem sensowne i o dziwo tanie, zrobione z dobrych materiałów noże. Takich właśnie szukam:)
 5. vpyr

  NÓŻ

  Chińczycy czasem potrafią wypuścić coś fajnego. Ja kupiłem Lovocoo Nettle. Świetny maluch fix w D2! Dawno tak się nie cieszyłem ze zwykłego, taniego, ale naprawdę dobrego nożyka (trochę ponad 100 pln). W rzeczywistości o wiele lepiej się prezentuje, niż na zdjęciach i filmach. Wykonanie równie porządne, razem z pochwą. Organoleptycznie-zdziwienie na plus, gnojek, ale ma moc, świetnie się go trzyma, da radę w wielu czynnościach, mimo rozmiarów, po prostu dobry nóż!... W związku z tym, że Chińczycy jednak potrafią, trzeba się porozglądać za jakimś folderkiem :), np. "skamieniałymi rybami" Edit: porcelanowy, Ty kupiłeś Freetigera, ja miałem na oku Tunafire... oba identico, oba w D2 ("można przetestować" ). Jakbyście mieli na oku coś mniejszego (6-7 cm ostrego) i porządnego -dajcie link (np. na priv, coby zbędnej reklamy nie robić). Oczywiście taniego, K...zery i inne takie tam odpadają- inaczej fun z Al... traci smak😋 . Thx!
 6. vpyr

  NÓŻ

  Edit: do usunięcia. Jeszcze się nie nauczyłem, że na podforach nie warto pytać, tylko się chwalić. Chyba że zależy, kto pyta... Usunąć nie mogę, więc prośba o usunięcie. Dzięki.
 7. Odp.: Tomasz jest już mocno na debecie !!! . Zdałem ?
 8. vpyr

  NÓŻ

  Panowie, jak to jest z tymi stalami z Ali (nawiasem mówiąc, aby nie było niedomówień, poprzedni mój wpis był w formie żartu...;)). Chodzi mi o to, czy D2 to faktycznie D2? Kupiłem kiedyś na próbę "Fallknivena WM1" i wątpię aby to była (jak podawał sprzedawca) 9Cr17...Stal miękka jak blacha...porównanie do noża kuchennego z marketu. Widziałem CS Code z S35VN i po prostu nie wierzę, że za trochę ponad 100 pln można kupić deklarowany produkt. Może jednak z D2 nie oszukują, wszak to popularna stal? Jakie jest Wasze zdanie, czy też doświadczenia na ten temat? Edit: CS Code jest z 8Cr13, czy jakoś tak i nie ma triad locka, tylko jakąś hybrydę (wyczytane z komentarzy ) .
 9. vpyr

  NÓŻ

  Dzięki porcelanowemu wszedłem w link, później w następny i się dowiedziałem, że głupotami się zajmujecie...Prawdziwy sztos, to obecnie model noża do nosa! Jak nikt z Was takiego nie ma, to czym tu się chwalicie ? Prowincja... Hot TUNAFIRE podkładki miedziane składany nóż pościel uchwyt z włókna podkładki miedziane camping EDC wielofunkcyjny scyzoryk okrągły nos|Noże| - AliExpress
 10. Chyba w betonowej Pięty zapodają: niby to Krisiun, niby Behemoth, ale nie Cannibal...
 11. vpyr

  NÓŻ

  Nessmuck całkiem fajny, co mu brakuje?
 12. Co to jest: ogromne, pali jak potwór, hałasuje jak cholera, często się psuje i kroi jabłko na 3?... ...ruska maszyna do krojenia jabłka na 4
 13. vpyr

  Teorie spiskowe

  Jeśli się zaszczepiłeś, to jesteś tzw.ponadprzeciętny, znaczy-lepszy, bardziej świadomy? I faktycznie przewidujesz konsekwencje wyboru, tzn. znasz je w perspektywie czasu?...Prawo wyboru pod warunkiem...czyim-Twoim? W zasadzie nie powinieneś owijać w bawełnę, zresztą już podajesz "receptę" w przedostatnim zdaniu...coś mi to przypomina 1984 ... Jak niektórzy lubią się dzielić zerojedynkowo. Mamy to w polityce, teraz w tym temacie. Jedni oponują, drudzy agitują. I każdy, kto nie z nimi, to przeciwko nim...Żeby wymyślili szczepionkę antyheglowsodychotomiczną, o to wszyscy by musieli! Albo przeciw głupocie, to też! Czy aby na pewno?;) Ps.W imię "światłości" masa ludzi jedzie po nosaczu sundajskim i ta sama masa deklaruje miłość do zwierząt. To akurat tym gatunkiem można gardzić a resztę szanować?...Wszędzie deklaruje się szacunek wobec drugiego człowieka, ale wymyśla się Januszy, kiedyś Cześków, dzbanów itp. -tak o innych od siebie piszą Ci, którym coś się wydaje. Co? Może konkretniej, dosadniej? Bez pseudointeligencji i wzajemnej adoracji-tak własnymi słowami?...
 14. Z dzisiejszego dnia: jadę samochodem, słucham radia. Trwa sonda: "Co kupić nastolatkowi na prezent bożonarodzeniowy". Padają różne propozycje, od gadżetów elektronicznych, aż po rózgę, aż w końcu odezwał się głos rozsądku, którego propozycja naprawdę świadczy o głębokiej trosce o młode pokolenie i zaproponował elementarz...😁!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.