Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kaventsmann! Piotrek twój nie ma się czego wstydzić! Serio pytanie kiedy preorder? Czy nas bierzesz pod uwagę przy sprzedaży?

Drugi!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaventsmann! Piotrek twój nie ma się czego wstydzić! Serio pytanie kiedy preorder? Czy nas bierzesz pod uwagę przy sprzedaży?

Drugi!!

Zapisane , ostrzegam chwile to może potrwać bo robie je w wolnych chwilach , a chwil w lecie jak na lekarstwo info z postępów na bieżąco

 

Tymczasem zgniłek d07928a28830dcda0743288383aab8fc.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr podaj jego wymiary, głównie średnica i l2l, bo nie wiem czy to moja liga

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał

L2L dokładnie 51.8 mm koperta 46 mm bezel 45 mm , maluszek to nie jest , mój nadgarstek to od 18 do 19 cm , nie wiem dlaczego taki rozsiew ale tak mam 3e386cc88f666ae677758bd82f5bcdde.jpgd3da9a66177bb1ded07214a78f53fa28.jpg39373e088b01b9a9123e6810aa5d5a44.jpg91cc906755f1e56cadf9873b20887dec.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgniłek też fajny, im dłużej się mu przyglądam, tym fajniejszy. A u mnie drugi dzień z rzędu:

 

28990625647_75d48541eb_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, l2l 52mm to rozsądny wymiar. Z tych wymiarów wynika że mi pasują. Na zdjęciu wygląda na większego. Jeśli jest jeszcze miejsce to poproszę o wpisanie mnie na listę oczekujących. Co prawda jeszcze nie znamy ceny, która determinuje moją ostateczną decyzję.

Wiesz ile srok za ogon ciągnę i nie wiem czy uciągnę.

Zegar prze prze piękny

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha wiem

Jak pisałem wcześniej , nic nie obiecuje , ale jak dojdzie do skutku to Ci obiecać moge , że stratny nie będziesz , a i w raty mogę dać

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, super

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie daj znać jak postępy będą,jaki mechanizm wkładasz?

Seiko Nh 35 , taki w miarę bezpieczny i sprawdzony myśle że wystarczająco dobry.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś masakra ale tyle czekania

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Powiedz, że będzie warto bo jakieś doświadczenie masz ;).Zrobią to dobrze ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja będę z tobą szczery , 2017 trochę spaprali , bezel ma dość duży luz , ale to może tylko ja tak trafiłem , 2016 bez zastrzeżeń , a ten to zupełnie inny zegar i wierze w to że przyłożą się i będzie świetny. A z drugiej strony , to tylko 600 $ i ciężko znaleść lepszą opcje w tym przedziale , jak sie nie spodoba sprzedasz bez najmniejszego problemu , ja już sam nie pamiętam ilu mnie korumpowało (w tym i Ty ) i to za bardzo kuszące ceny , jest ich jak na lekarstwo ale twardym trzeba być a nie miętkim

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może wiecie co z Makara ? Powinny być na dniach gotowe

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała być chyba połowa sierpnia, więc na dniach. Ale nie mam żadnego info

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ja już sam nie pamiętam ilu mnie korumpowało (w tym i Ty ) i to za bardzo kuszące ceny ,

 

no masz. I dlatego, że się nie poddałeś to zamówiłem tego BOBa. Ale nadal mam wrażenie, że wcześniejszy rocznik (2016) bardziej pasuje mi do ubrania ;).Zobaczymy.

abir- dzięki za info .


"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , jest wielu zwolenników i tyle samo przeciwników , jeśli chodzi o wygląd. Łudząco podobne do zegarków Pam , choć to powierzchowna ocena , gdyby Pam był tak wykonany w 100% bym na niego nie chorował a cena Panerai Bronzo przekracza grubo 30k zielonych więc świetny kompromis za bardzo rozsądne pieniądze

 

Edit

Jeszcze raz grubą kreską podkreślam , to nie jest podróba !!!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... to zamówiłem tego BOBa......

graty, dobry wybór. czarny czy zielony?

tylko zdążysz zapomnieć że go zamówiłeś do czasu realizacji :)

 

 

...abir- dzięki za info .

proszę bardzo


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mierzysz grubość ? Uszy bierzesz pod uwagę ?

To w przeliczeniu na cale .57 in , mój prototyp od spodu uszów do szkła ma .650 in 16.5mm a to i tak niżej od pierwszego co ma .750 in 19 mm ale od spodu uszu

Już jest prawie na ukończeniu , jeszcze jedna drobna poprawka i zrobiony Zamówiłem szkło sugerowane przez kolegów 4.5 mm domed , zobaczymy jak to będzie wyglądać. Bardzo dokładnie i solidnie wykonany , bez wstydu kilka sztuk pójdzie do ludzi

 

Edit

Składany będzie przez profesjonalistę ja ku...wa nerwów nie mam

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jak bedzie skladany przez profesjonaliste to ja terz sie zapisuje na jedna sztuke

z werkiem Seiko SII HN35A 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek Piotra zapowiada się świetnie jednak tak w ciemno nie chciałbym się zapisywać bo moja karta moze tego nie wytrzymać. POczekam na cenę ale wtedy pewnie nie będzie juz zegarka ;)

Co do Boba to wziąłem czarnego bo zielonych juz nie było ;). W sumie chyba dobrze- zielony jest bardziej zobowiązujący tym bardziej , że jest to ostry zielony.

Do czasu realizacji zdążę zapomnieć o tych 200 dolcach  ;) tylko szkoda, że nie mogę teraz korzystać z brązowej koperty a mam takie zapotrzebowanie wewnętrzne - wiecie o czym mówię.


Powiem tak , jest wielu zwolenników i tyle samo przeciwników , jeśli chodzi o wygląd.
 

Piotrek - jakbyś znalazł przeciwnika wyglądu tego zegarka , który przypadkiem go posiada i chce się pozbyć to daj znać ;). Ja kupuję zegarki nie dlatego, że mi się podobają bo to za mało (mnóstwo mi sie podoba). Zegarek musi być w zgodzie z charakterem a ten Bob z 2016 właśnie taki jest. Panerai oczywiście także ale mam zezwolenie na ograniczoną ilość drogich zegarków w domu ;) tym bardziej, że mam kilka innych hobby pożerających środki.


"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek39 przyglądałem się zdjęciom raz jeszcze i ten crownguard zintegrowany z uchem-za***isty! Nurek na tarczy-świetny design,jakì plan na wskazówki? Takie jak w zgniłku? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dal  do tego nurka takie  wskazowki .

post-65121-0-94429200-1533834772_thumb.jpg

Edytowane przez Piotr K.

If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, super te wskazy, a do unitasa 6497 takie robią?


i żeby nie na pusto:

 

29010469197_b1fee340e1_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to do seiko tylko sa  :(


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.