Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maxim

Użytkownik
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  TriCity

Recent Profile Visitors

116 profile views
 1. a widzisz ile robi pasek ? ;). Bardzo ładny , wielki sikor. Bardzo go lubię bo jest na maxa stylowy i w sumie jest ich tylko...100 na świecie ? Dobrze mówię ?
 2. A GDZIE...jest "fluorescencyjny" niebieski paseczek ja się pytam ???
 3. sa dwa takie sklepy gdzie widziałem je na żywo - jeden jest na Śródmieściu (Stare Miasto)- mały zegarmistrz i biżuteria, taki prywatny sklepik od wielu lat a drugi znajduje sie w galerii Forum.
 4. nitka pewnie miała być flagą Włoch ale jakby nie patrzeć jest cała zielona (niebieska wygląda jak zielona ) i prawie się nie różni na żywo) a motyw jest BIAŁO-CZERWONY . Przypadkiem wyszła Polska
 5. musisz zmienić ten pasek. Zdecydowanie. Na cokolwiek.
 6. Tak. Chcieli wysłać i przyszło powiadomienie tak jak mówili w terminie żeby dopłacić brakująca kwotę a przesyłka jest gotowa do wysłania. Jednak wcześniej przyszedł SUPER BRONZO Boba Wellsona i.....zrezygnowałem z Gruppo Gamma. Także firma solidna tylko klient marudny się okazał .
 7. nie..pasek kupiłem w Hiszpanii od wytwórcy - robi wymiary jakie chcesz (nasz klamry to 22mm a standardowo robi 24)
 8. Mozna spokojnie sprowadzić cokolwiek bez cła nawet jak nie wysyłają do Polski .
 9. jeśli z pistoletu to Ci szczerze współczuję ...
 10. na 100 lecie 100 minut w jajach. Uwielbiam jak gnije...jeszcze troche i osiągnie stan doskonałości (wg mnie ofkors)
 11. zobacz tutaj : https://erikasoriginals.com ja mam tak wycyrklowane , że klamra (płaska) jest na boku. Tak samo zresztą jak w nato czy zulu. Tomek a te paski to w Twoim klimacie;) spadochronowym. Jeden mam na sprzedaż bo nie trafiłem z prezentem. Taki US SWICK - kolorowy
 12. no tak. Taki pach jak w Renegade to tylko w tym zegarku być może. Ja używam pasków NATO bo raz że zapewniają pewnego rodzaju wygodę (nie mają klamry) , dwa że są bezpieczniejsze (2 teleskopy działają niezależnie) i trzy są odporne na wodę (szybko schną) i cztery zegarek na wyglądać militarnie bo wtedy pasuje do mojego ubrania (dlatego Bob się nie może błyszczeć i się już nie błyszczy).Skóra ma swój urok ale...niekoniecznie przepadam. PS> ale taki pasek jak Twój bym przygarnął na różne inne okazje tylko nie wiem gdzie kupić taki a'la staroć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.