Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie,

ok. 10 lat temu dostałam w prezencie (podczas pobytu w Niemczech) komplet zegarków (męski i damski) firmy Giani-Giorgio. Od tamtej pory leżą u mnie na półce i się kurzą. Nie są w moim guście, również amatora noszenia zegarków w złotym kolorze w rodzinie, nie znalazłam, więc pomyślałam, że je sprzedam. I tu cały problem, bo moja wiedza na temat zegarków jest żadna, a i w internecie na nic sensownego nie natrafiłam. Jedyne co wiem o tych dwóch konkretnych sztukach, to że mają min. 20 lat. Na tyle widnieje opis Japan Quartz. Stąd moja prośba, czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć cokolwiek na temat tej marki lub ewentualnej wartości zegarków (badziew/ warto wycenić). Opakowanie w stanie strasznym (w takim stanie dostałam). Załączyłam zdjęcia.

Bardzo dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

post-97511-0-11396900-1494410920_thumb.jpg

post-97511-0-42339800-1494410939_thumb.jpg

Jakaś włoskobrzmiąca pdeudomarka, produkowana zapewne gdzieś w kraju z tanią siłą roboczą.

Widzisz lepiej niż ja jak to coś wygląda na żywo :wacko:;)

Wycen nie robimy, bo nie wolno, ale wrzuć zapytanie do sieci i masz np to:

http://www.for-sale.co.uk/giani-giorgio-watch

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Wpisz nazwę na Ebay. Masz pełen przegląd. Daj komuś jak chętny po prostu.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam

• By SkolsPl
      Mam taki zegarek ale nie mogę o nim znaleźć w Internecie żadnych informacji ani ewentualnej wartości, jest stary ale ma coś w sobie
      Oto on

• By Handy89
      Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy zegar, który otrzymałem w spadku po poprzednich lokatorach jest autentyczny oraz jaką może mieć wartość.
      Jest to zegar sygnowany marką IMHOF, produkcji Szwajcarskiej. Załączam dwa zdjęcia, od frontu i tył wraz z numerem seryjnym.
      Próbowałem znaleźć identyczny w sieci np. ebay ale niestety nie udało mi się.
      Może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc?

• By MattBro
      Jakiś czas temu kupiłem sobie zegarek Swiss Military Hanowa Flagship ze skórzanym paskiem który nie był w moim typie i zmieniłem sobie na inny. Ten skórzany chciałbym sprzedać, ale nie wiem ile taki pasek może być wart?
    • By loskermanos75
      Witam,
      Wszedłem w posiadanie paru zegarków, marki takie jak w temacie,
      Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o nich?
      Jestem laikiem w tym temacie, wiadomości tyle co udało mi się wyczytać na forum.
      Najbardziej zagłębiłem się w kwesti rolexa bo wydaje mi się że jest wart najwięcej uwagi z obecnych.
      Jaką posiadają wartość, w tym stanie, jakie to modele, czy warto sprzedawać czy lepiej sobie zatrzymać,
      Zegarki są na chodzie, jeśli chodzi o autentyczność to raczej wszystko oryginały.
      No chyba że ktoś ma jakieś objekcje.
      Chętnie dwiem się każdej opini:)
      Mogę wysłać więcej fotek na @ lub wrzucić na forum.
      Z góry dziękuję za odpowiedź.

Na początek rolex:
      Model 1601
      Nr 3992414
      Mechanizm 1570
      rolex01
      rolex02
      rolex03
      rolex04
      rolex05
      rolex06
      rolex07
      rolex08
      rolex09

atlantic:
      atlantic01
      atlantic02
      atlantic03

orion:
      orion01
      orion02
      orion03

doxa
      doxa01
      doxa02
      doxa03
      doxa04

Tissot:
      tissot01
      tissot02
      tissot03

Pozdrawiam Konrad.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.