Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, czy ktoś słyszał o usłudze nakładania powłok antyrefleksyjnych na szkiełka zegarkowe, OMEGA ma genialne powłoki po obu stronach szkła co powoduje, że pod wieloma kątami szkła w ogóle nie dostrzegamy, mam też ML`a Pontos i tam już jest zdecydowanie gorzej. Zastanawiam się czy ktoś może korzystał z takiej usługi

Pozdrawiam

Poszukaj w forumowej wyszukiwarce. Temat był podnoszony kilka razy, nic sensownego nie wskazano.

Pozdrawiam

Piotr

w wielkim skrócie:

nie opłaca się dla jednego szkła

jeśli ktoś to zrobi to nie będzie tanio i co gorsze może nie być dobrze

opłaca się dla dużej ilości szkieł ale kto by to robił i na co?

OMEGA SEAMASTER 300M

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pegie
      Nazywam się Piotr, jestem z Łodzi i witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      Jakiś czas temu zauważyłem w moim zegarku, że na szafirowym szkiełku w powłoce antyrefleksyjnej zaczęły pojawiać się małe bardzo irytujące ryski. Rzucało się to w oczy przede wszystkim w sztucznym oświetleniu, patrząc pod pewnym kątem. Zacząłem szukać rozwiązania problemu i po kilkudniowym researchu udało mi się znaleźć firmę, która zajmuje się napylaniem powłok między innymi antyrefleksyjnych na różnego rodzaju szkła, soczewki itp
      Nakładają dwie powłoki, jedna SiO2, druga TiO2 (ponoć najbardziej wytrzymała mieszanka). Koszt jednostronnego położenia tych powłok wynosi ok 500 zł i NIE zależy od ilości szkieł.
      Aby obniżyć koszty szukam osób zainteresowanych odświeżeniem powłok antyrefleksyjnych w swoich zegarkach.

Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.