Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mares007

Omega AquaTerra

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze co do podrób to masz słuszność, w wątku o Omedze wkleiłem najnowszego fejka premierowej AT z Basel 2017. Jeszcze trochę a fejki będą w sprzedaży przed premierami na targach.

 

Jeśli chodzi o oryginalne Omegi to CEO Raynald Aeschlimann udzielając wywiadu dla Watches & Jewellery dał odpowiedz co produkuje w Szwajcarii a co poza nią. Nie mam teraz tego PDF pod ręka ale znajdziesz w sieci.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku mówisz o omedze gdzie jeszcze różnicę są czasem widoczne w postaci drobiazgów werku. Gdyby był nie widoczny to zegarki są identyczne często a co z nieco niżej cenionymi producentami "szwajcarskich" zegarków? Nie jestem znawcą podróbek ale to co miałem w rękach za 300-400$ to mi wystarczy. Pozostanę przy zegarkach z czasów gdy w Chinach były piękne krajobrazy.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, zdecydowanie mniejsze ryzyko wtopy przy takim podejściu.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wtope, bardziej o świadomość, to ona głównie przeszkadza. Zegarki są nam niepotrzebne, są tylko w naszej głowie. Stąd ta świadomość dla mnie jest bardzo ważna


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.