Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

johndeacon

Jaki zegarek do 230 zł z danego sklepu

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie.

Po oddaniu zegarka do reklamacji w którym się zepsuł mechanizm- mam możliwość wyboru z danego sklepu zegarka w kwocie do 230 zł. Wiem, że to nie będzie żadne szaleństwo w tej cenie, ale jeśli komuś by się nudziło i mógł wskazać mi który zegarek w tej cenie warto wybrać jeśli chodzi o relację cena/jakość (zegarek który się zepsuł to Lorus) byłbym wdzięczny. A może komuś się któryś po prostu podoba. Nie mam preferencji czy sportowy czy klasyczny.

To raptem 9 stron do przejrzenia, ze stronki zegarek.net

 

Byłbym wdzięczny. Nie wiem czy dalej Lorus, czy coś z Casio, a może Timex czy Swatch lub Orient?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Orient mechaniczny zbiera same dobre oceny to może coś z tej stajni, np. FQC0S00EW0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ten orient FQC0S00EW0 jest kwarcowy, ale mimo to również uważam ze to byłby dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.