Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

A dziś z powodu rozmowy o tym właśnie zegarku wylądował na nadgarstku mój największy projekt .....
IMG-20240212-122321.jpg&key=525434ed1e14ae5fc04e3c5a136cd50411fda1a832b13fecf7a09bbff7f3d55b


Gratuluję samozaparcia i ostatecznego efektu. Zwłaszcza z tym paskiem. Wygląda świetnie!
A jak mu jeszcze te śruby w bezelu wyrównasz, żeby wszystkie tak samo były, to już w ogóle będzie "mnjut".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, p.r.p. said:

 


Gratuluję samozaparcia i ostatecznego efektu. Zwłaszcza z tym paskiem. emoji3059.pngWygląda świetnie!
A jak mu jeszcze te śruby w bezelu wyrównasz, żeby wszystkie tak samo były, to już w ogóle będzie "mnjut".emoji6.png

 

Dzięki :) !! Przy tej cenie mogłem się uczyć na nim, trochę zabawy było, wybierania koloru czcionki żeby był ładny granat, jedna śrubka była urwana w kopercie więc trzeba było wiercić i potem czekać prawie 5 miesięcy na nowe śrubki z SW24, pasek wpadł przypadkiem szczerze powiedziawszy, któregoś dnia widziałem ogłoszenie gst-w... modelu i pomyslalem ze fajny ma pasek. Jest troche wezszy niz standardowe ale nie widac tego tak bardzo jak jest na rece.

A powiesz o co chodzi z tymi śrubkami bo totalnie nie mam pojęcia 🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 minut temu, G-szok napisał(-a):

Dzięki :) !! Przy tej cenie mogłem się uczyć na nim, trochę zabawy było, wybierania koloru czcionki żeby był ładny granat, jedna śrubka była urwana w kopercie więc trzeba było wiercić i potem czekać prawie 5 miesięcy na nowe śrubki z SW24, pasek wpadł przypadkiem szczerze powiedziawszy, któregoś dnia widziałem ogłoszenie gst-w... modelu i pomyslalem ze fajny ma pasek. Jest troche wezszy niz standardowe ale nie widac tego tak bardzo jak jest na rece.

A powiesz o co chodzi z tymi śrubkami bo totalnie nie mam pojęcia 🤨

Jedne są bardziej w poziomie a te na dole w pionie 🤗🤗🤗 te na dole zrób tak jak te na górze i będzie 👌👌👌

Coś chyba w tym stylu 🤔🤔🤔

IMG_20240212_142156.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...
A powiesz o co chodzi z tymi śrubkami bo totalnie nie mam pojęcia 🤨

Ustaw je tak:
\ /
- -
/ \

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, p.r.p. said:


Ustaw je tak:
\ /
- -
/ \
emoji6.png

  

4 minutes ago, TomcioMiki said:

Jedne są bardziej w poziomie a te na dole w pionie 🤗🤗🤗 te na dole zrób tak jak te na górze i będzie 👌👌👌

Dzięki za podpowiedź. Nie wiem czy się zdecyduje 😶 bo właśnie w ten sposób urwałem jedną śrubkę i miałem potem zawał prawie. Chciałem dokręcić śrubkę i delikatnie dokręcając słyszałem ten niemiły dźwięk pęknięcia - okazało się, że złamała się. A pękła tak, że nie miałem za co złapać jej, z drugiej strony podejścia nie ma :)  potem tylko czekanie na dostawę śrubek przez SW24 kilka miesięcy (znalazłem inne miejsce w stanach ale wysyłka była za droga). Chyba więc zostawię je jak są, dreszcz mnie łapie jak myślę o dokręcaniu ponownie :D nie mniej jednak dziękuje za wskazówki, dam znać czy zaryzykowałem ;) 

pixlr-20240212142604435.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedź. Nie wiem czy się zdecyduje  bo właśnie w ten sposób urwałem jedną śrubkę i miałem potem zawał prawie. Chciałem dokręcić śrubkę i delikatnie dokręcając słyszałem ten niemiły dźwięk pęknięcia - okazało się, że złamała się. A pękła tak, że nie miałem za co złapać jej, z drugiej strony podejścia nie ma   potem tylko czekanie na dostawę śrubek przez SW24 kilka miesięcy (znalazłem inne miejsce w stanach ale wysyłka była za droga). Chyba więc zostawię je jak są, dreszcz mnie łapie jak myślę o dokręcaniu ponownie  nie mniej jednak dziękuje za wskazówki, dam znać czy zaryzykowałem  
pixlr-20240212142604435.jpg&key=c007d28108ca44e2246d10033de8a974a039dbb540d1f07de76ccdd46d690351

To nie było tematu. Nic nie ruszaj, jest dobrze.
Prawdę mówiąc myślałem, że to może takie atrapy jak w Romku gw-9400, gdzie je sobie kręcisz, w którą stronę chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.