Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Jer

Przywitanie + podziękowanie

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

Przywitanie raczej standardowe - młody chłopak ze Śląska w wieku studenckim, zegarkami zacząłem się interesować stosunkowo niedawno, ciągle swoją wiedzę pogłębiam, za wszystkie rady, wskazówki itd. będę zawsze wdzięczny. Trafiłem na forum w sposób dosyć dziwny - jako pracownik lombardu dowiedziałem się o Was poprzez kampanię którą prowadzicie (chwała Wam za to!) i za którą bym chciał szczerze podziękować. Uprzedzając pytania - nigdy nie sprzedawaliśmy podróbek(przed kampanią również, o dziwo szanujemy naszych klientów i nie wciskamy im shitu, chociaż nie da się ukryć że jesteśmy dosyć mocno osamotnieni, a podróbek, zarówno na allegro jak i naszej stronie nie brakuje :mellow:), wiemy co oznacza słowo replika i znamy różnicę pomiędzy repliką a podróbką i każdy taki szmelc ląduje tam gdzie jego miejsce - na wysypisku. Ale szczególnie chciałbym Wam podziękować za to czego się dowiedziałem oraz za ochronę mojego portfela w inny sposób niż przypuszczacie - zaraz to wyjaśnię, chociaż wyjaśnienie będzie oczywiście jednoznaczne z odpowiedzią dlaczego tyle lombardów w tym momencie podróbki sprzedaje. Jeżeli pracownik przyjmie jakąkolwiek rzecz, która nie okaże się oryginałem lub jest podejrzenie, że oryginałem nie jest to kwotę pożyczki ma odciąganą niestety z wypłaty, sam jedną "omegę" do domu przytargałem, nawet do zegarmistrza się nie fatygowałem, Bogu niech będą dzięki że za 5 zł. DLATEGO Wasza kampania jest niezwykle pomocna - to co widzę po konkurencji, to zdecydowany spadek (ok. 20-25%) ilości sprzedawanych zegarków, przynajmniej internetowo, stacjonarnie to wiadomo jak to niestety wygląda. . Dużo kierowników regionalnych po zapoznaniu się z waszym mailem, prawem i paroma przypadkami spotkań z funkcjonariuszami zrezygnowało z tego haniebnego procederu. Dzięki wiedzy zawartej na tej stronie uchroniłem się niejednokrotnie  przed wzięciem syfu, za co jestem dozgonnie wdzięczny! Jeszcze raz wielkie dzięki!

 

Jer

 

PS.  Wiem, że chaotycznie, ale taki już jestem - wiele myśli i wszystkie na raz - mam nadzieję że mimo wszystko się dogadamy, pozdrawiam  :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest fidelio

I oczywiście dowód na to, że to forum i szerzej KMZiZ ma także walor edukacyjny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.