Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

buciakoos

Atlantic WORLDMASTER unikat, szukam porady

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór forumowicza, wpadam do Was z nadzieja porady speców i powiększenia swojej wiedzy na ten temat. Posiadam otóż (unikatowego) Atlantica WORLDMASTER 21 jewels incabloc antimagnetic , średnica to 38mm . Jest to pamiątka rodziny i chciałem się dowiedzieć coś o nim więcej. Jedyne co wiem to że na pewno za lat komunistycznych i że jest to nietypowy model . Jakiś "spec" wspominał mi , że tych zegarków z tymi numerami są tylko 2 na świecie. Wie ktoś coś więcej? Może jakieś ciekawostki, poniżej załączam zdj i liczę na jakieś wypowiedzi panowie , miłej nocy ! :)

post-100363-0-93830900-1507405495_thumb.jpg

post-100363-0-10107800-1507405503_thumb.jpg

post-100363-0-09770100-1507405509_thumb.jpg

post-100363-0-42483900-1507405518_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zegarek jest faktycznie unikalny, jednak opowieść o 2 takich na świecie to spora przesada.

Pod tym linkiem na stronie 17 zajdziesz zegarek z taka tarczą, bez niebieskiego ringu w wersji Weltmeister.

Jak wiadomo Atlantic modyfikował nieznacznie swoje zegarki w zależności od rynku docelowego.

 

http://xatlantic.helwecja.com/pdf/10%20ROZDZIA%a3%2010%20-%20Analiza%20kompletno%9cci,%20czyli%20interesuj%b9ce%20%9cledztwo%20w%20mikro%9cwiecie.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi numerami dobre

Szczegolnie ze nie ma zadnej bazy numerow ktora moznaby sie podeprzec


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ dekla oraz numery na nim są charakterystyczne dla linii Weltmeister ale jak widać bywały też w Worldmaster'ach.

 

Tutaj mój:

post-60800-0-52623200-1507448351_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny okaz! Orinetujecie się panowie ile by wyniosła renowacja takiego zegarka? ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolo 500zl bez ruszania tarczy

Tarcze mozna lekko przemyc ale nic poza tym


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.