Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jarek08s

tissot prs 516 dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

cos mi chodzi po głowie ze ten zegarek nie jest oryginalny aczkolwiek moze sie myle,mechanizm ety niby gra wizualnie tez do niczego nie idzie sie przyczepic no własnie po za jedną rzeczą a mianowicie napis tissot na deklu ma niedokonczoną literkę T,czy taką niedoróbke fabryka by wypusciła? a jednak pewnosci nie mam,prosze o jakie podpowiedzi ewentualnie wnioski,bede bardzo wdzieczny

post-46659-0-81939400-1507653545_thumb.jpg

post-46659-0-68834900-1507653554_thumb.jpg

post-46659-0-00824000-1507653564_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle nie wygląda , tylko nie widziałem tego modelu z czerwonymi końcówkami wskazówek , zawsze miały czarne i to mnie zastanawia , no i ta nie dokończona litera T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle nie wygląda , tylko nie widziałem tego modelu z czerwonymi końcówkami wskazówek , zawsze miały czarne i to mnie zastanawia , no i ta nie dokończona litera T

znalazłem w sieci https://uhrforum.de/tissot-prs-516-chronograph-t99222 ale to i tak dalej nie wiem co myslec moze to tez jakis cudak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma czarne końcówki wskazówek a nie czerwone jak ten twój z foty chodzi o te "pręciki" 

o tym pisze od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówka sekundnika też taka sama czerwona a w oryginale czarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.