Skłamał bym że ulubiony ale kupiony jakis czas temu dla paska za symboliczne 1zł po włożeniu baterii nie ruszył aż do wczoraj gdy byłem u zegarmistrza i chciałem go obdarować zegarkami przeznaczonymi na części powiedział mi że w tym zegarku baterię wkłada się odwrotnie minusem do góry i tym sposobem od wczoraj nie schodzi mi z ręki
Po taniości (75zl) do pracy ,na początku wymieniłem teleskopy bo oryginalne były cienkie i wygięte a nie chce aby się zerwał, po za tym przyzwoita Luma i w miarę dokładny 10 sekund w plusie po dobie uzytkowania,mechanizm to jakiś klon miyoty a z minusów to nie ma mikroregulacji bransolety ,ogniwo mniej ciśnie,jedno więcej za luźny
Pełno ich wszędzie,popularne modele poljot kostka,wostok komandirski Junior,poljot niebieski też popularny ale nie wiem jak go nazywają bo ani to ufo ani stadion
Pod powiększeniem widzę że były mazniete pisakiem,gdyby ktoś się przyłożył i nalepil takie indeksy które by szło odlepić i przywrócić stan fabryczny zaakceptował bym taka modyfikacje ,jest w tym pewien urok na bądź co bądź smutnej tarczy,no cóż zegarek zostaje u mnie bo reszta jest w bdb stanie,koperta,koronka,szkielko jak nos
Faktycznie nie porównałem z innymi tak bardzo chciałem mieć,,srube" że zapomniałem porównać,zobaczymy jak przyjdzie moze będzie w tej malowance jakiś urok, zawsze mogę odesłać bo zakup z allegro ze smartem i ochrona.
Nie wiem ,różnica między tarczami wynosi 2mm ,prawidłowa do mojego powinna mieć 29mm a ta ma 27mm,pytanie do jakiego zegarka a właściwie koperty ona pasuje,czy były różne rozmiary sportiwnyje, co do pojęcia,,warszawska" to nie mam pojęcia o co chodzi,czy była gorsza ,lepsza czy coś innego,jakby nawet była a pasowałaby rozmiarowo to i tak bym przelozyl bo jest w lepszym stanie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.